Būtų per mažai pasakyti, kad rinkoje yra platus senėjimą stabdančių grožio produktų pasirinkimas. Daugybė variantų teigia, kad siūlo viską nuo stangresnės odos iki ryškesnės veido. Turint tiek daug pasirinkimų, gali būti didžiulė užduotis nuspręsti, kas iš tikrųjų verta jūsų pinigų, tačiau vienas geras būdas pradėti – atsisakyti produktų, kurie kenkia senstančiai odai – kai kurie iš jų gali jus nustebinti!

Siekdami padėti jums pakeliui, kalbėjomės su dermatologe Amelia Damse DO, MPH, FAAD, FASDS of Oceans Dermatology apie blogiausias grožio priemones moterims, vyresnėms nei 40 metų.Tikėkite ar ne, ji sako, kad kai kurie iš blogiausių ingredientų, kuriuos galite naudoti ant veido, yra ne kas kita, o makiažą šalinančiose servetėlėse.

Shutterstock

Makiažo šalinimo servetėlės

Galite nustebti išgirdę, kad makiažo šalinimo servetėlės iš tikrųjų yra vienas prasčiausių produktų, naudojamų jūsų odai. Tai tiesa, nesvarbu, kiek jums metų, tačiau valomosios servetėlės ypač gali turėti įtakos senstančiai veido odai, todėl vyresnės nei 40 metų moterys turėtų vengti šio produkto.

"Damse sako, kad makiažo šalinimo servetėlių bėda yra ta, kad jose yra alkoholio ir ploviklių mišinio, skirto jūsų odai valyti. Taip tikrai pavyks atlikti darbą ir nuvalyti veidą, tačiau tai taip pat kainuoja. Nors alkoholis yra puikus antiseptikas, jis linkęs išsausinti odą, pašalindamas iš jos eterinius aliejus, ir taip pat gali sudirginti, aiškina Damse."

"Šie natūralūs aliejai yra būtini jūsų veido sveikatai ir apsaugai.Padėję odą atšiaurioms sudedamosioms dalims, esančioms daugumoje valomųjų servetėlių, galiausiai padarysite daugiau žalos nei naudos. Damse pažymi, kad šios servetėlės ne tik išsausina jūsų odą, bet ir dar labiau sudirgina, nes suardo b altyminį / lipidinį sluoksnį, leidžiantį odos ląstelėms sulipti, tokiu būdu sunaikinant odos barjerą. Taip! Mums patinka mūsų odos barjeras toks, koks jis yra, labai ačiū!"

"Dehidratacija ir dirginimas savaime yra pakankamai blogos problemos, tačiau šios komplikacijos ypač aktualios, kai atsižvelgiama į ilgalaikį jų poveikį jūsų veido odai. Damse pažymi, kad sausumas ir dirginimas, kurį sukelia valymo servetėlės, iš tikrųjų gali pagreitinti ir paryškinti raukšlių atsiradimą, todėl oda atrodo nuobodu ir sausa. Taigi, jei norite sumažinti senėjimo požymius, o ne padaryti juos labiau matomus, tikriausiai geriausia pasirinkti kitą kelią, kai kalbama apie makiažo pašalinimą ir odos valymą."

"Žinoma, visada svarbu nusivalyti veidą po ilgos dienos, ypač jei dėvite daug makiažo.Dehidratacija nėra naudinga jūsų veido odai, bet taip pat netinka miegoti su makiažo pagrindu! Laimei, „Damse“ siūlo saugesnę, mažiau dirginančią makiažo servetėlių alternatyvą: aliejaus ir vandens pagrindo valiklius. Aliejaus pagrindu pagamintas prausiklis arba micelinis vanduo gali būti naudojamas pirmiausia suskaidyti aliejaus pagrindu pagamintus makiažo produktus, nešvarumus ir šiukšles, sako ji. Po to gali būti naudojamas vandens pagrindu pagamintas švelnus prausiklis, užtikrinantis geriausią odos valymo patirtį."

"Galiausiai visada nepamirškite drėkinti, kad jūsų oda būtų laiminga ir sveika. Damse sako, kad šis veiksmas papildys visą valymo proceso metu iš odos pašalintą drėgmę."

Dienos pabaigoje iš tikrųjų svarbu teikti pirmenybę savo odos sveikatai, o atšiaurūs makiažo valikliai kelia tam pavojų. Kai tuos sausinančius ingredientus pakeisite švelniais, drėkinamaisiais produktais, jūsų oda išliks tokia pat graži ir sveika.

"Kaip sako Damse, nėra nieko gražesnio už hidratuotą, putlią ir jaunatvišką odą, o sveiki valymo ir drėkinimo įpročiai yra lengviausias ir ekonomiškiausias būdas tai pasiekti. Negalėjome daugiau susitarti!"

Kategorija: