Kim Kardashian visada sukasi su tvankiais ir drąsiais ansambliais, o savaitgalį B altųjų rūmų korespondentų vakarienės drabužis nebuvo išimtis. 41 metų realybės šou žvaigždė puošėsi blizgančia sidabrine „Balenciaga Couture“ suknele, kuri išryškino jos ikoniškus išlinkimus, mažą juosmenį ir liekną figūrą.

Jos gražuolė Pete'as Davidsonas, 28 m., atlydėjo ją į pasimatymą, kartu pasirodė žinoma pora ir meiliai pozavo prieš kameras.Nors „Skims“ įkūrėja ieškojo itin spalvingo ir figūrą atitinkančio daikto, jos „Saturday Night Live“ žvaigždės vaikinas tai padarė paprastai, vilkėdamas prigludusį klasikinį kostiumą, o savo aprangai paįvairino juodus „Vans“ drobinius sportbačius.

Renginyje, kuriame pagerbiamas B altųjų rūmų žurnalistų ir spaudos darbas, Kardashian atkreipė dėmesį savo blizgančiu berankoviu, juosmenį apibrėžiančiu drabužiu – Ispanijos prabangos prekės ženklo „Look 37“ iš 2023 m. rudens/žiemos kolekcijos. Ji puošėsi deimantiniais auskarais ir žiedu iš Lorraine Schwartz, o ilgas juodas spynas puošė elegantiškomis bangelėmis su gilia šonine dalimi. Vienintelis Davidson aksesuaras buvo juodų atspalvių pora, o jiedu atrodė kaip itin stilingas duetas kartu puošdamiesi kilimu.

Kitą dieną Instagram įraše KKW grožio magnatas pasidalino romantiškomis savo ir Davidsono nuotraukomis renginyje. „B altieji rūmai din din“, – rašė ji savo antraštėje, taip pat įkeldama savo suknelės kadrus, todėl jos 307 milijonai sekėjų galėjo matyti visą išvaizdą.Kardashian surinko daug daugiau nei 7 milijonus žmonių, o taip pat socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo daugiau savo ir Stateno salos karaliaus žvaigždės nuotraukų.

pic.twitter.com/gS8ltRXxPk

- Kim Kardashian (@KimKardashian) 2023 m. gegužės 1 d.

Keturių vaikų mamai paskelbus, kad ji taps naujuoju Balenciaga veidu šiais metais, jos pasirinktos suknelės puikiai tiko šiai progai ir suteikė nesenstančio žavesio bei subtilaus seksualumo. Galiausiai atrodo, kad Kardashian ir Davidsonas yra stiprūs, o gerbėjai negali atsiriboti nuo jų stiliaus, viešų apsikabinimų ir mielos vidaus išvaizdos (kaip šiose nuotraukose) „Kardashians“ žvaigždė ir toliau dalijasi su mumis socialinėje žiniasklaidoje!

Kategorija: