Gigi Hadid stilingai atšventė savo 27-ąjį gimtadienį! Supermodelis praėjusią savaitę atšventė Tauro sezoną su didžiuliu šėlsmu Niujorko „Zero Bond“ klube, ir mes vis dar negalime atsispirti jos stulbinančiam angeliškam ansambliui. Hadid pasipuošė 3 dalių permatomais b altais Dion Lee nėriniais, kurie padėjo jai pademonstruoti neįtikėtinai tonizuotą, liekną ir liekną figūrą.

Ji dėvėjo prekės ženklo prigludusį, juosmens kontūrą apibrėžiantį korsetą, žemu liemeniu kirptus nėriniuotus kelnes ir glotnią „Silicone Wave Lace Frock Coat“ su pečių pagalvėlėmis ant kitų dalių, o visi trys iš Dion Lee. 2023 pavasario kolekcija.Kad dar labiau sustiprintų savo gimtadienio išvaizdą, ji pridėjo Jacque'o Aiche'o sluoksniuotus perlų ir brangakmenių karolius, taip pat auksinius storus žiedus, kūno grandinę, pabrėžiančią jos kietus pilvo raumenis, ir papuošalų prekės ženklo auskarus su žiedais.

Vieno vaiko mama užsitraukė savo ilgas, banguotas, šviesiaplaukes sruogas į storą aukštą kuoduką, o tai padėjo atkreipti dėmesį į jos spindintį ir žvilgantį makiažą. Hadid nusivilko storą akių pieštuko sparnelį su cirkonio akmenimis ir blizgančiais akių šešėliais, puošiančiais savo žvilgsnį, šiltus rausvus skaistalus palei skruostikaulius, švytintį highlighterį ir sodrią rausvą lūpą vakarui.

Hadid pasidalijo savo nuostabia apranga su savo 73,8 milijono Instagram sekėjų dviejuose Instagram įrašuose – pirmasis buvo nuotraukų kolekcija su gražiomis asmenukėmis, kuriose puikuojasi jos išvaizda. „TAURUS SZN“, – rašė ji savo antraštėje, pažymėdama savo glam komandą. Antrasis jos įrašas buvo nuotraukų, darytų tą vakarą su mylimaisiais, draugais ir vakarėlio dalyviais, apibendrinimas, įskaitant meilės kadrus, kuriuose ji šoka su seserimi Bella Hadid, grupinė nuotrauka su tokiais svečiais kaip „Quer Eye“ Antoni Porowski ir Blake'as Lively bei artimas pažiūrėkite į jos Taurean teminį gimtadienio tortą, kurį pagamino „Cake Boss“ žvaigždė Buddy Valastro.

„Labai dėkingas visiems, kurie galėjo atvykti kartu su manimi švęsti šį naują ratą aplink saulę :) ir vėl kartu! ir už visą meilę, kurią jaučiau iš viso pasaulio – ačiū“, – rašė modelis, dėkodamas visiems, kurie padarė jos vakarėlį ir surinko daugiau nei 2 milijonus „patinka“ paspaudimų.

Ir mes nesame vieninteliai apsėsti jos nėriniuotos, išlenktos ir išskirtinės aprangos. "Šis žvilgsnis!!!" rašė vienas gerbėjas su jaustukais nuo širdies akių, o kitas pridūrė: „Tu atrodai kaip angelas gimtadieniui, toks gražus“. Kiti vartotojai buvo pamišę dėl išvaizdos detalių, pavyzdžiui, papuošalų ir jos makiažo. „Kaklo papuošalai! žiedai! Auskarai! Šis derinys turi viską“, – pridūrė kitas vartotojas, ir mes negalėjome daugiau susitarti. Su gimtadieniu, Gigi!

Kategorija: