Matėme apkarpytas viršutines iškirptes, itin trumpas kraštines ir kitus elementus, tokius kaip iškirptės, o dabar Camila Cabello ką tik sukrėtė šiek tiek keistesnio, atskleidžiančio (bet ir šiek tiek skoningo) ?) ir vis tiek labai mielas. Kaip gerbėjai nurodė Twitter ir Instagram tinkle, Cabello išvaizda suteikia Euphoria High, bet itin paruoštą festivaliui.

Dainininkė „Don't Go Yet“ (25 m.) pademonstravo savo tonuotą vidurinę dalį su savo „Coachella“ apranga, kurios centre – stilingas kūrinys, kurį kai kurie vadina „boob hamaką“ primenančiu daiktu.Galbūt matėte tokias viršūnes „TikTok“, kur daugelis vartotojų demonstruoja savo OOTD (dienos apranga) išvaizdą arba savaitinių ansamblių rinkinį su madingomis detalėmis.

Kadangi pakankamai dengia audinys, b altas Cabello viršus labiau vilioja savo forma, į kurią jis užsimena, yra sumaniai seksualus tuo, ko nemato, tačiau išryškina jos dekoltė kontūrus. Cabello pasidalijo savo išvaizda su savo 61,7 mln. „Instagram“ sekėjų dviejuose atskiruose įrašuose – viename, kuriame ji šoka ir dainuoja kartu su savo hitu „Bam Bam“ su Edu Sheeranu, ir kitoje nuostabioje nuotraukoje, kurioje gerbėjai gali pamatyti kitus prašmatnius kūrinius, kuriuos ji suporavo su savo viršūne. su.

„Atėjau, šokau su savo merginų būriu, palikau dulkes plaučiuose“, – rašė ji savo antraštėje ir surinko daugiau nei 1 mln. Kitame antraštėje ji parašė „Karšta mergina Čela“, taip pat pasidalijo savo ir jos draugų gėrimų klipais, kaip ji išgyveno, šokdama kaip dalyvė muzikos festivalio minioje.

Cabello marškinius sukūrė Jacquemus, juose juosmens liniją suriša priekinė juosta ir trumpomis rankovėmis priglundantys prie krūtinės. Buvusi „Fifth Harmony“ narė savo vasarišką išvaizdą ir žaliai b altus „Nike“ sportbačius papildė sunerimę džinsiniai Daisy Dukes šortai. Ji pasipuošė sidabriniais auskarais su žiedais, žaliomis saulėlydžiomis, apyrankėmis ir žiedais bei žalia juostele, dėvima kaip galvos juosta, laikančia savo ilgas banguotas rudas spynas. Apskritai, žiūrint į šį viršų ir jos bendrą išvaizdą, „Hot Girl Chella“ yra teisus!

Kategorija: