Megan Fox ką tik atviravo apie motinystę ir savo vaikų pasiilgimą keliaudama dėl savo užimtos karjeros naujame interviu Glamour . 35 metų Jennifer kūno ikona nusifilmavo balandžio mėnesio numerio leidinio viršelyje ir papasakojo apie savo sunkią patirtį žongliruojant įtemptu grafiku ir galimybę matytis su savo mažamečiais sūnumis tik ribotą laiką.

„Tai sunku“, - sakė ji. „Aš keliauju ilgą laiką, o jie turi lankyti mokyklą, kuri ir yra ( ) Norėčiau, kad galėčiau juos išsivežti keliauti su savimi, tai būtų daug lengviau.Transformerių aktorė paaiškino, koks emocinis atstumas nuo jų reikalauja, ir pridūrė: „Aš dažnai verkiu, paprastai kiekvieną jaunatį. Aš įlipu į vonią ir daug dėl to verkiu, nes tai sunku, o ne dėl spaudimo, kurį kas nors kitas ar visuomenė tau daro, bet tiesiog sunku taip atsiskirti nuo jų. Jie yra mano DNR.“

Fox turi 3 sūnus su savo buvusiu vyru Brianu Austinu Greenu (48), įskaitant Journey River (5), Bodhi Ransom (8) ir Noah Shannon (9). Fox ir Greenas pateikė skyrybų prašymą 2023 m., kai buvo beveik vedę 10 metų. „Big Gold Brick“ žvaigždė išsamiai papasakojo apie jų bendrą globos situaciją ir tai, kaip skyrybos dar labiau apsunkino laiką, praleistą su vaikais. „Sunku nejausti pareigos visą laiką būti su jais arba nuolat jausti, kad neatlieku pakankamai gero darbo“, – sakė ji. „Bet aš taip pat esu atskirtas nuo jų tėvo. Taigi, aš galiu juos turėti tik pusę laiko.“

„Taip ir yra“, – tęsė Fox.„Ir tam tikrais atžvilgiais tai leidžia man turėti akimirkų sau, kai galiu gyventi kaip aš, ne tik visada būti kažkieno mama ir tai malonu, bet visada kovoji su k altės jausmu, tarsi „turiu“. Foxas šiuo metu yra susižadėjęs su reperiu Machine Gun Kelly (tikrasis vardas Colson Baker), 32, ir pora dažnai kalba apie savo mišrią šeimą, nes jis taip pat yra dukters Casie Colson (12) tėvas iš ankstesnių santykių. .

Fox taip pat papasakojo Glamour apie savo įtraukų ir mylintį požiūrį į lytinę tapatybę augindama vaikus, nes jos sūnus Nojus „pradėjo dėvėti sukneles būdamas maždaug dvejų metų“, ir ji norėjo, kad jis jaustųsi palaikomas, o ne gėdinamas tyrinėdamas. vaikas. Fox sakė, kad ji „nusipirko daugybę knygų, kuriose buvo aptariami šie dalykai ir aptariama visa tai, kas tai yra“. „Kai kurias knygas parašė transseksualūs vaikai. Kai kurios knygos yra tik apie tai, kaip tu gali būti berniukas ir dėvėti suknelę; galite išreikšti save per savo drabužius, kaip norite, - tęsė ji, - ir tai net neturi nieko bendra su jūsų seksualumu.”

Ji pabrėžė, kad jos, kaip tėvų, tikslas buvo priversti savo sūnus jaustis mylimais ir vertinamais dėl savo individualių talentų, aistrų ir įgūdžių ir niekada nevertinti savo kelionės ar to, kaip jie pasirenka išreikšti save per stilių ir drabužius. „Nuo tada, kai jie buvo labai maži, aš įtraukiau tuos dalykus į jų kasdienį gyvenimą, kad niekas nesijaustų esąs keistas, keistas ar kitoks“, – paaiškino ji.

„Negaliu kontroliuoti, kaip kiti žmonės reaguoja į mano vaikus. Negaliu kontroliuoti dalykų, kurių kiti vaikai – su kuriais jie eina į mokyklą – buvo išmokyti ir jiems kartoti. Štai kodėl aš tikrai nededu savo vaikų į „Instagram“ ar socialinę žiniasklaidą“, – pažymėjo ji. Tada Fox mielai pridūrė: „Aš taip didžiuojuosi savo vaikais. Nojus yra neįtikėtinas pianistas. Mocarto koncertą jis gali išmokti per valandą. Noriu, kad žmonės tai pamatytų, bet taip pat nenoriu, kad pasaulis turėtų prieigą prie šios švelnios sielos ir pasakytų viską, ką mes visi žinome, kad jie sakys.”

Kategorija: