Pripažinkime: Vanessa Hudgens yra Coachella sinonimas. 33 metų žvaigždė daugelį metų buvo pagrindinė festivalio dalis ir visada buvo dykumos karalienė, kai kalbama apie stilių. O dabar, kai po dvejų metų pertraukos grįžo madingas meno ir muzikos festivalis, Vanessa vėl atgavo savo, kaip renginio karalienės, dominavimą. Pirma, vilkėdama visiškai permatomą tinklinę mini suknelę, sulaukusią nepaprastų atsiliepimų, o po to – šį tikrai ikonišką rožinės spalvos nertų apyrankių ir permatomų kelnių rinkinį, kurį iškart kopijuojame. Jos stilistė Rachel Haas tai padarė dar kartą! Štai viskas, ką reikia žinoti apie karštą rožinę išvaizdą, kurią šią vasarą tikrai pavogsime (dar žinoma, kad atvyksime į „Fashion Nova“ šalia jūsų).

Vanessa Hudgens Hot Pink Coachella rinkinys

Antrą festivalio dieną (Billie Eilish scenoje buvo ikoninė!) Haas savo klientę sudarė dvisluoksnė rožinė liemenėlė, permatomos, palazzo kelnės ir asimetriškas skara. kibiro skrybėlę. Tinkantis rožinis rinkinys yra iš prabangių gatvės drabužių prekės ženklo „Lakris and Hudgens“, o „Haas“ įvaizdį papildė Jacquie Aiche papuošalais.

Vanessa mums neabejotinai parodė, kad ji yra nugalėtoja, kai kalbama apie seksualią raudonojo kilimo išvaizdą, ir dabar ji dar kartą įrodė, kad ji taip pat tikrai yra Koačelos karalienė. Erkių erkių bumas! žvaigždė atrodė neįtikėtinai su šiuo vienspalviu rožiniu „tinkamu“. Antraštė: „Laisvė. Perspektyva. Ir meilė. Štai apie ką gyvenimas“ su žaižaruojančia rožine širdies jaustuku, Vanessa balandžio 18 d. įrašas sulaukė daugiau nei 571 tūkst. jos 45 mln. sekėjų. Esame čia dėl šios rožinės spalvos nuo galvos iki kojų – tos plačios kelnės aukštu liemeniu yra viskas, tačiau šio ansamblio akcentas tikrai yra nuostabi V rožinė nerta apyrankė! Žinoma, ji pridėjo savo bohemiškų bruožų – putojančia kūno grandinėle ir sluoksniuotais papuošalais.Mums taip pat patinka, kad Vanessa sūpuoja savo natūralias garbanas.

Haas taip pat pademonstravo tinkamumą savo puslapyje, ant žolės išsibarsčiusių Hudgensų galeriją ir prie scenos kartu su draugais švenčiančių Hudgensų antraštę „Gražus iš vidaus ir išorės“. Negalėjome daugiau susitarti!

Mes taip pat vis dar negalime atsiriboti nuo itin seksualios Vanesos balandžio 16-osios aprangos. Buvusi „High School Musical“ aktorė apstulbino permatoma Natalijos Fender sidabro tinklelio suknele, kuri, kaip pranešama, buvo rankų darbo iš daugiau nei 900 pėdų ilgio. O po apačia V laikė ją menką, tik su iškirptu rudu maudymosi kostiumėliu. Kaip visada, ji pridėjo savo boho stilių su šiaudine skrybėlę, „Valentino“ krepšį, kasdienius juodus platforminius batus ir savo didžiulius akinius nuo saulės.

Kategorija: