Kelly Clarkson padėjo Kaley Cuoco daugiau nei vienu atžvilgiu, kai skrydžio palydovės žvaigždė pasirodė Kelly Clarkson Show svečio teisėmis, kurios epizodas bus rodomas ketvirtadienį, balandžio 28 d.

Clarksonas ne tik buvo atviromis ausimis, kai 36 metų Didžiojo sprogimo teorijos aktorė papasakojo apie neseniai įvykusias skyrybas su antruoju vyru, 31 metų profesionaliu žirgininku Karlu Cooku. ir asmeniniu lygmeniu, pati ką tik išgyvenusi ilgas ir skausmingas skyrybas!

„Buvo sunku, žmogau“, – sakė 39 metų „Stronger“ dainininkė, kai ji ir Cuoco, prieš oficialiai pradėdami pokalbį, gėrė taures vyno. „Aš tik norėjau pasakyti, jaučiu tave mergaite“, – pridūrė dainos „Since U Been Gone“ dainininkė, užjausdama Cuoco po trejus metus trukusios skyrybų su vyru, kurias aktorė vėliau atviravo buvusiam „American Idol“ nugalėtojui. apie.

Ponios įsitraukė į skyrybų temą po to, kai „Voice“ treneris pagyrė Emmy apdovanojimui nominuotą aktorę už nuostabų naujausio žurnalo „Glamour“ numerio viršelio kadrą, tačiau Kaley nedvejodamas pasiūlė tai, kad ir kaip tai būtų nuostabu. Kelly manė, kad atrodo, ne viskas yra taip, kaip atrodo

Weiss Eubanks / NBCUniversal

"Šiais metais norėjau būti labai atviras, kad tai nebuvo mano geriausi metai.Ir man buvo labai liūdna, pradėjo Kaley. Manau, kad socialinė žiniasklaida yra tokia nuostabi dėl daugybės priežasčių, tačiau joje rodomi tik visi geri dalykai, ir tai verčia jaustis savotiškai (išsamiai), kai žiūrite į kažkieno gyvenimą ir galvojate, kad jie turi viską."

"Šį kartą norėjau visiems pasakyti, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo, ir aš kovoju kaip visi kiti, tęsė Kaley. Jaučiuosi taip, lyg padariau tikrai gražų paveikslą, ir tiesiog norėjau būti atvira, be verkšlenimo. Yra plona linija. Neabejotinai Kaley yra graži nuotrauka savo „Glamour“ viršelio filmavime ir pridedamuose redakcijos vaizduose, taip pat kiekvieną kartą, kai matome ją ant raudonojo kilimo, televizijos laidose ir net ne tarnybos metu vykstančiose atostogų nuotraukose. Bet mes džiaugiamės, kad ji buvo tikra su Clarkson (prie kurios vėliau prisijungė Cuoco skrydžio palydovė Zosia Mamet) ir jos žiūrovai, kad primintų mums, kad A-listers kartais taip pat kaip ir mes. Tai verčia mus ją mylėti dar labiau!"

Kategorija: