Shakira „Instagram“ padidina karštį ir žvilgtelėjo į savo tvankų būsimą naujojo kūrinio „Te Felicito“ muzikinį vaizdo įrašą, kuris pasirodys balandžio 22 d. Pirmą kartą paskelbė 45 metų hitų kūrėjas „Hips Don't Lie“. kad balandžio 14 d. išleis naują muziką, o 72,1 mln. sekėjų jos komentarų skiltyje džiaugėsi. Dabar, praėjusią savaitę, Shakira pasidalijo keliais anonsiniais vaizdo įrašais, kuriuose pateikiamas žvilgsnis į tai, ką naujasis singlas gali pasiūlyti garsiniu požiūriu, ir seksualų, rožinį, kailiu puoštą apatinio trikotažo komplektą, kurį ji sužavės būsimame vaizdo įraše. Oho!

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti apie mano naujo singlo @rauwalejandro su TeFelicito išleidimą šį balandžio 22 d.“, – rašė ji savo pirmojo įrašo antraštėje. Kolumbijos popmuzikos superžvaigždė pasidalijo, kad kuriant singlą bendradarbiaus su Puerto Riko dainininku Rauw Alejandro, o iš jo pavyzdžių vaizdo įrašuose galime išgirsti šių dviejų harmoniją tarp šokamų ritmų ir aidinčių sintezatorių. Daugelis gerbėjų atkreipė dėmesį į panašų „Daft Punk-esque“ skambesį ir tai, kaip muzikinis vaizdo klipas atrodo „futuristinis“.

Shakira pozavo kartu su robotu, kuris pasirodys vaizdo įraše, ir pademonstravo savo žudikišką figūrą permatoma, siaura rožine mini suknele su lanku centre ir šlaunis besileidžiančiu krašteliu. Klipe ji matoma apsirengusi iki dangaus aukštus derančius stiletus ir atliekanti, atrodo, išsamią choreografinę sceną su kitu atskleidžiančiu drabužiu – žemu nukirptu mėlynu viršeliu ir madingomis bagažinėmis kelnėmis aukštu juosmeniu.

Kaip ir milijonai dainininkės gerbėjų, mes taip pat nekantraujame „Te Felicito.“ Kaip rašė vienas vartotojas: „Man patinka tai, ką jau girdžiu, ir žiūriu į jos stulbinantį apatinį trikotažą ir kitus drabužius, omg! Ši nauja daina žymi pirmąjį Shakira muzikos leidimą nuo praėjusios vasaros dainos „Don't Wait Up“. Lapkričio mėnesį ji atšventė savo klasikinio įrašo „Laundry Service“ 20 metų sukaktį ir išleido išplėstinį leidimą, kuriame pagerbiami dviejų dešimtmečių hitai, tokie kaip „Whenever, Wherever“ ir „Underneath Your Clothes“.

Kita prie savo įrašo pridėjo: „Shakira, prašau, paleisk jį anksčiau, aš nebegaliu laukti“. Laukimas beveik baigėsi (ir mes taip pat džiaugiamės galėdami sužinoti, iš kur yra jos ikoninis apatinio trikotažo ansamblis!)

Kategorija: