Visų žvilgsniai buvo nukreipti į Meghan Markle per savaitgalį Nyderlanduose vykusias Invictus Games. Galbūt kai kurie žmonės stebėjo kiekvieną Sasekso kunigaikštienės žingsnį, norėdami vėliau ją sukritikuoti (Piersas Morganas, mes žiūrime į jus!), tačiau daugelis kitų tiesiog džiaugėsi galėdami grožėtis jos garderobu po tiek laiko be oficialių sužadėtuvių. . Ir mes tikrai patenkame į pastarąją kategoriją!

Nr. -rankovėmis b alta Valentino lazeriu kirpta mini suknelė, kurią ji vilkėjo sekmadienį, balandžio 17 d.! Stilius taip pat buvo tobulas, nes ji sujungė suknelę su tamsiai rudais Manolo Blahnik pompomis, dėvėjo paprastus pūkus su subtilia banga ir drąsiai raudonomis lūpomis paryškino savo Holivudo aktorės gyvenimą iki kunigaikštystės! Maža suknelė ir raudona lūpa, kad ir kokia žavinga, iš tikrųjų prieštarauja karališkajam protokolui, todėl Meghan galbūt nebūtų galėjusi mūsų taip pamaloninti, jei ji ir princas Harry nebūtų pasitraukę iš vyresniųjų karališkųjų narių pareigų 2023 m. sausio mėn.

Kaip žino daugelis karališkųjų entuziastų, karališkoji šeima paprastai neigiamai žiūri į sukneles su apvadu virš kelių – nors Kembridžo hercogienė per daugelį metų savo kelius apnuogino daugiau nei kelis kartus – taigi šis kraštutinumas. mini suknelė tikrai nebūtų gavusi žalios šviesos, jei Meghan vis dar būtų vyresnioji karališkoji.

Ir panašus į ryškų ir spalvingą nagų laką, kuris yra neabejotinai ne, nes karališkieji žmonės linkę laikytis skaidrių ar nuogų atspalvių (žinoma, kad pati Jos Didenybė yra Essie „Balet Slippers“ gerbėja, FYI) Panašu, kad karališkosios šeimos atstovai nedėvi daug spalvų lūpų dažų atžvilgiu; Taigi drąsi skaisčiai raudona Meghan lūpa tikrai prieštarauja karališkajam protokolui! Tačiau nepaisant to, kad Meghan pažeidė tiek daug šaržų taisyklių ir dėvėjo super mini suknelę ir raudonus lūpų dažus, Meghan iš tikrųjų dvelkė klastingumu ir elegancija, o mes manome, kad savo ansamblyje ji atrodė itin prašmatniai ir stilingai!

Per trumpą vizitą Nyderlanduose Meghan pamėgo ir Valentino, ir šviesesnių spalvų paletę, nes ji taip pat vilkėjo ryškų Valentino kostiumą iš 2023 m. pavasario kolekcijos, dalyvaudama sutikime prieš žaidimus. Penktadienis, balandžio 15 d.Ji derino jį su labai geidžiamu Valentino b altu ir auksiniu One Stud krepšiu ir savo individualiais „Aquazzura“ aukštakulniais, kuriuos iš tikrųjų avėjo per savo vestuves 2023 m.!

Kategorija: