Kai galvojate apie visus būdus, kaip galite sugadinti savo iPhone akumuliatorių ir patį įrenginį, kas ateina į galvą? Jei nepagalvojote, kaip nakties klaidos gali prisidėti prie sugedusio įrenginio, prarandate didelę galimybę ištaisyti klaidą. Daug kalbama apie „iPhone“ įkrovimą – kas per mažai, kas per daug ir kas tinkama. Dėl šios pastabos: technologijų ekspertai sako, kad bet kokia kaina venkite šios nakties klaidos – tai labai kenkia jūsų iPhone.

Neįkraukite telefono per naktį

Žinoma, patogu uždėti telefoną ant įkroviklio ir leisti jam veikti savo stebuklingai, kol jūs miegate, kad jis būtų paruoštas, kai jo prireiks.Tačiau tai yra vienas iš blogiausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo „iPhone“. „Gali būti naudinga leisti „iPhone“ įkrauti, kol miegate, tačiau tai nėra protinga idėja“, – sako Stevenas Walkeris, „Spylix“ generalinis direktorius. „Jei iPhone lieka prijungtas po to, kai jis visiškai įkrautas, ilgainiui gali pakenkti akumuliatoriui ir jis gali pradėti žūti dar greičiau. Pabandykite įkrauti per dieną, kad galėtumėte jį išjungti, kai jis visiškai įkrautas, arba naudokite lizdą, kuris išsijungia per laikrodį.“

Shutterstock

William Cannon, „Signaturely“ įkūrėjas, taip pat sako, kad „iPhone“ įkrovimas naktį yra baisus įprotis.

„Įkraunant iPhone per naktį gali sutrumpėti jo akumuliatoriaus veikimo laikas“, – sako Cannon. „IPhone baterija pagaminta iš ličio jonų. Ši medžiaga labai reaguoja į šilumą. Įkraunant „iPhone“ per naktį, akumuliatorius gali perkaisti, o tai gali labai paveikti akumuliatoriaus veikimą ir net tarnavimo laiką. Be to, perkaitimas gali sukelti gaisrą.”

Venkite didelės nakties iPhone klaidos įkraudami telefoną retkarčiais per dieną. Siekite, kad jis būtų įkrautas nuo 30 iki 80 proc. ir jis veiks geriausiai.

Kategorija: