Bet kokia sveika Odos senėjimą stabdančios priežiūros rutina reikalauja gerai subalansuotos mitybos, pakankamo drėkinimo, reguliarių pratimų, nuoseklaus miego grafiko ir, žinoma, produktų, padedančių pasiekti jaunatviškumą - savitas švytėjimas. Tai pasakius, gali jaustis be galo sunku pradėti pirkti senėjimą stabdančius odos priežiūros produktus, ypač kai tiek daug jų reklamuoja skirtingus privalumus. Susisiekėme su odos priežiūros ekspertais, norėdami sužinoti daugiau apie vieną įprastą produktą ir ingredientą, kuris gali nebūti toks veiksmingas, kaip atrodo.Skaitykite patarimus, patarimus ir pasiūlymus iš sertifikuotos dermatologės dr. Debros Jaliman (MD) ir odos priežiūros ekspertės dr. Simran Sethi (M.D.), kurie išsamiai paaiškina, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad būtų išlaikyta optimali veido spalva.

Shutterstock

Kodėl kolageno kremai gali būti neverti kainos etiketės

Odos kremai kartu su prausikliais, serumais ir drėkinamaisiais kremais yra svarbi daugelio žmonių rytinės ir vakarinės rutinos dalis. Kolagenas yra b altymas, atsakingas už elastingą, elastingą odą ir sveikus sąnarius, taip pat įtrauktas į daugelio odos priežiūros produktų sudedamąsias dalis. Nors daugelis ekspertų rekomenduoja vartoti kolageno papildus ir valgyti maistą, kuris skatina kolageno kiekį, pavyzdžiui, kaulų sultinį, uogas, daržoves ir kt., mūsų š altiniai pataria nesirinkti jokių „kolageno kiekį didinančių“ kremų, nes jie gali būti ne tokie naudingi, kaip atrodo.

„Yra keletas kremų, kuriuose yra kolageno, stabdančių senėjimą.Jis per didelis, kad prasiskverbtų per odą, ir tai tik pinigų švaistymas“, – sako Jalimanas. Vietoj šių produktų ji rekomenduoja ieškoti kremų „su peptidais arba pentapeptidais“, kuriuose yra 5 kartu susietos gyvybiškai svarbios aminorūgštys. „Matrixyl yra prekės ženklu pažymėtas peptidas, kuris taip pat yra veiksmingas ir randamas odos priežiūros ir senėjimą stabdančiose priemonėse“, – priduria ji.

Shutterstock

Sethi sutinka. Priežastis, kodėl prekės ženklai, reklamuojantys kolageno kremus, yra klaidinantys, nes kolageno b altymo molekulinė masė yra „per didelė, kad prasiskverbtų per viršutinį odos sluoksnį“, tada per bazinę membraną ir į dermą. „Bet kokios kolageno gamybą stimuliuojančios sudedamosios dalys turi būti pajėgios signalizuoti gilų odos lygį, kad būtų atstatomas“, – sako ji ir pažymi, kad tokio tipo kremai to nedaro.

Kolageniniai kremai yra tiesiog nereikalingi, sako ji, nes jie negali patekti į dermą ar prasiskverbti į ją, nes yra per dideli molekuliniu požiūriu.„Geresnis pasirinkimas yra kolageno peptidai, į kuriuos kolagenas įsiskverbia dermoje“, – sako ji, kartodama Jalimano patarimą. „Vitaminai A, C ir linolo rūgštis yra puikios galimybės optimizuoti odos atsinaujinimą ir suaktyvinti kolageno b altymų gamybą“, – daro išvadą Sethi.

Kategorija: