Jos gerbėjai šiuo metu yra apsėsti ne tik naujais Dua Lipos šviesiais plaukais iki juosmens. Šį mėnesį „The Grammy“ ceremonijoje visus sužavėjusi Cindy Crawford legendine „Versace“ suknele „New Rules“ dainininkės drabužių spinta vėl tapo karšta pokalbių tema, ypač dėl itin gundančios apatinio trikotažo įkvėptos suknelės, kurią ji vilkėjo „Instagram“. karuselė, kuria ji pasidalijo socialinės žiniasklaidos platformoje balandžio 4 d.!

Neabejotinai atrodo, kad blondinėms smagiau, jei 26-erių „Levituojančios“ dainininkės dešimties paveikslėlių karuselė yra bet kas! Pirmajame vaizde ji pozuoja ištiesusi liežuvį (mums patinka jos įžūlios pozos!), puikuojasi savo neįtikėtina figūra su seksualia juoda nėriniuota „Balenciaga“ krūtinine mini suknele, kurią papildo elegantiškos juodos operinės pirštinės, dideli juodi „Balenciaga“ atspalviai ir praktiškai akinanti akina. „Serpenti“ auskarai, kaklo papuošalas ir žiedas.Oho!

Nepaisant to, kad dainos „Break My Heart“ dainininkė iškeitė Versace į Balenciaga dėl savo naujausios internetą laužančios išvaizdos, Donatella Versace neatrodė per daug įsižeidusi, nes ji nedvejodama pakomentavo raudonos ir juodos širdies jaustukus. Kokia garbė turi jaustis vieno žymiausių italų mados dizainerių pasaulyje pritarimu!

Likusieji 8,3 milijono Dua sekėjų Instagram pasekė Donatella pavyzdžiu ir užtvindė komentarų skiltį pagyrimais! "Blondinė ir Bombina!!!!! Oho“, – perskaitytas vienas komentaras, po kurio – keli ugnies jaustukai. "Myliu!!" sušuko vienas gerbėjas, o kitas pridūrė: „ŽUDIKIS!!!!“ „Deivė“, – pridūrė kitas, o po jo – raudonos širdelės jaustukas. Kitas Dua Stan sakė: „Omg, kaip gražu, taip pat myliu tau tokios spalvos plaukus! NUOSTABU ir GRAŽU!” „Absoliučiai fabulousssaaaaaaa“, – rašė kitas gerbėjas, po kurio sekė ugnies jaustukas, kuris, mūsų nuomone, niekada nepasens!

Kategorija: