Princas Harry ir Meghan Markle sulaukė kritikos dėl planų šį savaitgalį skristi į Nyderlandus, kur vyks Invictus Games atidarymo ceremonija, praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai jie atsisakė skristi į JK, kur kovo mėnesį vyks princo Philipo memorialas. 29-ąją dėl besitęsiančių nesutarimų dėl saugumo lygio, kurį jie turėtų arba, tiksliau, neturėtų. Artėjanti jų kelionė į Olandiją į „Invictus Games“, kurios vyks nuo balandžio 16 d. iki balandžio 22 d., bus pirmas kartas, kai pora bus kartu Europoje po to, kai daugiau nei prieš dvejus metus pasitraukė iš vyresniųjų karališkųjų šeimos narių pareigų – praminta Megxit.

Todėl kritikai smerkia Sasekso kunigaikštį ir kunigaikštienę už tariamą jų veidmainystę, nes princas Harry teigė, kad jautėsi nesaugus palikdamas savo namus Montecite, Kalifornijoje ir keliaudamas į JK be papildomų saugumo priemonių, tačiau atrodo, kad būtų patogu skristi į Olandiją, kur jam, atrodo, nesuteikiamas toks pat saugumo lygis, koks jis šiuo metu yra JAV.

Splash News

"Nyderlandų karališkasis biografas Moniekas Bloksas teigė manantis, kad princas Harry paprašys karaliaus Willemo-Alexanderio, kuris yra tolimas karalienės pusbrolis, suteikti jam tam tikro lygio ginkluotą saugumą. Negana to, Bloksas sakė, kad kadangi Nyderlandų karališkosios šeimos nariai dalyvaus ir atidarymo, ir uždarymo ceremonijoje, tomis dienomis jiems galbūt pavyks su jais „pavažiuoti“. Ar tai gali būti vienintelė priežastis, kodėl kunigaikštis ir hercogienė jaučiasi saugūs ir patogiai skrisdami į Olandiją?"

"Kiti karališkieji ekspertai tvirtino, kad būsima Harry ir Meghan kelionė į Olandiją yra didžiulis pasipiktinimas karalienei, nes jie atsisakė dalyvauti princo Philipo memoriale prieš kelias savaites.Jie taip pat teigė, kad Meghan nebūtina dalyvauti „Invictus Games“ ir pridūrė, kad jie tiki, kad ji nori ten dalyvauti tik todėl, kad ji ir Harry bus filmuojami būsimame „Netflix“ specialiame filme, taip pat todėl, kad ji nenorėtų praleisti. apie viešumą. Oi!"

Splash News

"Manau, kad tai tikrai šokiruojanti, „The Sun Online“ sakė karališkoji ekspertė Angela Levin. Manau, kad karališkoji šeima yra labai įskaudinta, bet būtent to jie turi norėti, kitaip jie taip nesielgtų. Mes matėme karalienę. Negalite jos beviltiškai gailėtis, ji būtų labai norėjusi, kad Haris būtų ten tą dieną, – tęsė ji, turėdama omenyje, kad Haris pasigedo princo Philipo memorialo."

"Manau, kad tai tiesiog neįtikėtina, pridūrė Levinas. Meghan eina, nes kuria kitą „Netflix“ dokumentinį filmą. Jie eina su kameromis, ir ji nenorėtų praleisti viešumo. Tai toks įspūdis, kad negalite patikėti, kad Haris yra toks pat žmogus, koks buvo 2023 m., kai aš jį sutikau.Atrodo, kad jam buvo išplautos smegenys, kad neapkęstų savo šeimos."

Splash News

Nors karališkieji ekspertai tvirtina, kad Haris ir Meghan įžeidė karalienę, panašu, kad įžeidimas vyko abiem kryptimis, nes „The Daily Mail“ praneša, kad karalius Willemas-Alexanderis ir karalienė Máximam nepasiūlė šeimininkauti Harry ir Meghan (Nyderlandų karališkoji šeima tradiciškai priima užsienio karališkuosius asmenis, bet tai netaikoma paskutinėje Harry ir Meghan kelionėje) ir jie apsistos viešbutyje Hagoje.

"Tačiau, nepaisant tariamo Nyderlandų karališkosios šeimos nusik altimo, Harry ir Meghan buvo patikinti, kad jų saugumas yra labai svarbus. Harry ir Meghan gavo absoliučią garantiją, kad jų saugumui nėra jokios patikimos grėsmės. Taip mano Nyderlandų valdžia ir kitos agentūros visame žemyne, „The Mirror“ sakė š altinis. Bet kuriuo atveju, kadangi jie dalyvauja didelio atgarsio renginyje Nyderlanduose, tiek kunigaikštis, tiek kunigaikštienė buvo priskirti VVIP savo viešnagės metu ir visą laiką yra atsakingi už savo saugumą, kol Nyderlanduose bus su olandais. autoritetai."

Kategorija: