Praėjus mažiau nei savaitei po 28 metų Pete'o Davidsono supažindinimo su jos vyriausia dukra North West, Kim Kardashian (41) ir jos nauja gražuolė pirmą kartą viešai pasirodė kaip pora, kartu žengdami raudonu kilimu. už Hulu filmo „The Kardashians“ premjerą! Ir tai buvo magiška daugeliu lygių!

Nors mes vis dar laukiame, kol jie pozuos fotografams savo pirmojoje oficialioje poros nuotraukoje, premjera pažymėjo pirmą kartą, kai pora kartu žengė ant raudono kilimo, o tai yra gana didelis dalykas. A sąrašo santykiai eina.Paklaustas spaudos, kodėl Pete'as džiaugiasi galėdamas stovėti fone ir nepozuoti su likusia šeimos nariais (atėmus Kendall Jenner, kuri, kaip pranešama, buvo per daug serganti, kad galėtų dalyvauti!), Kim sakė, kad jis tiesiog džiaugiasi galėdamas atlikti filmo vaidmenį. pareigingas palaikantis vaikinas. „Jis čia, kad mane paremtų. Tai mano reikalas“, – sakė Kim E! „Nemanau, kad jo reikalas būti čia su manimi. Taigi, aš tiesiog taip džiaugiuosi, kad jis čia“. Ar jie patys mieliausi, ar patys mieliausi?

Splash News

Premjeros metu pora buvo nufotografuota ne kartą susikibusi už rankų, ir akivaizdu, kad Davidsonas negalėjo labiau didžiuotis savo mergina, kuri neabejotinai sutrukdė savo naujojo pasirodymo premjerai. Nesistebime pamatę, kad jis negalėjo atitraukti akių nuo jos, nes Kim atrodė neįtikėtinai savo šeimos didįjį vakarą!

SKIMS įkūrėja savo sensacingus išlinkimus įdėjo į prigludusią Thierry Mugler sidabrinę latekso suknelę, kuri buvo komplektuojama su dviem seksualiausiais komponentais – itin provokuojančiu krūtinės liemeniu ir labai drąsiu skeltuku iki šlaunų.Tai gali būti viena seksualiausių jos išvaizdų; ir tai kažką sako, nes mes tik beveik atsigavome po jos figūrą puošiančio „Vanity Fair Oscar“ įvaizdžio po vakarėlio! Stilius taip pat buvo tikslingas (tikėjomės nieko mažiau!), nes keturių vaikų mama pasipuošė metaline kakleliu, apyrankėmis ir auskarais, o plaukus dėvėjo elegantiška kasele su dviem plaukų sruogomis. kabo už veido.

Kategorija: