Sukurti senėjimą stabdančios odos priežiūros rutiną, kuri tinka jūsų unikaliai veido spalvai, gali būti didelė užduotis, tačiau yra keletas pagrindinių bet kokio grožio procedūrų elementų, kurie neabejotinai puikiai padeda išlaikyti smulkias linijas ir raukšles. Nors kai kuriems žmonėms gali prireikti daugiau drėkinančių produktų, kad jų oda švytėtų, o kitiems reikia neriebių preparatų, dermatologai sutinka, kad nereikėtų pamiršti, kad jūsų veido oda nepakenktų laikui. .

Kalbėjomės su sertifikuota dermatologe dr. Marisa Garshick, MD, FAAD, kuri paaiškino vieną žingsnį, kurį turėtumėte atlikti kasdien, kad suteiktumėte geriausią galimybę savo odai daugelį metų atrodyti nepriekaištingai ir kuo rizikuojate. praleisti.

Shutterstock

Apsauginis kremas nuo saulės

Be jokios abejonės, svarbiausias odos priežiūros žingsnis stabdant senėjimą yra apsauginis kremas nuo saulės, o jo praleidimas gali ne tik sukelti odos melanomos ir UV pažeidimų riziką, bet ir pagreitinti senėjimo procesą. "UV spinduliuotės poveikis sukelia DNR pažeidimą, kuris ne tik gali prisidėti prie odos vėžio, bet ir gali sukelti nuotraukų pažeidimo požymių, įskaitant rudas dėmes ir kolageno praradimą, dėl to atsiranda smulkių linijų, raukšlių ir pablogėja odos laisvumas", - aiškina Garshickas.

Net jei religingai naudojate galingą retinolį ir kitų senėjimą stabdančių produktų rinkinį, be apsaugos nuo saulės likusi jūsų kasdienybė yra niekinė. „Apsauginis kremas nuo saulės yra svarbiausias žingsnis kovojant su senėjimu, nes nesvarbu, kokią pažangą padarysite su oda naudodami vietinius antioksidantus, retinoidus, lazerius ar injekcinius preparatus, jei neįsipareigosite naudoti apsaugos nuo saulės, viskas gali būti pakeista. “, – pažymi Garshickas.„Apsauginis kremas nuo saulės yra svarbus žingsnis ne tik siekiant išvengti saulės žalos, bet ir išlaikyti įvairių procedūrų bei kitų produktų, skirtų saulės žalos požymiams gydyti, rezultatus.“

Iš esmės, kad serumai ir retinoidai būtų naudingi jūsų odai, turite naudoti apsaugos nuo saulės priemones, kad užfiksuotumėte naudą ir apsaugotumėte nuo ilgalaikės UV žalos, kuri gali pagreitinti senėjimo procesą.

Shutterstock

Jei jaučiatės tingūs dėl savo odos priežiūros rutinos ir galvojate, kokių veiksmų galite atsisakyti, išlaikant veido spalvą sveiką ir gaivią, Garshick paaiškina, kad antioksidaciniai serumai, nors ir neabejotinai veiksmingi, gali būti nebūtini. pagrindinis dalykas visiems.

„Nors dažnai kalbame apie retinoidų ir antioksidantų, tokių kaip vitaminas C, svarbą odos priežiūros rutinoje stabdant senėjimą, kai kuriais atvejais gali būti puiku jų praleisti ir išlaikyti sveiką odą“, – aiškina ji.„Kadangi kai kurie žmonės gali netoleruoti tam tikrų ingredientų, tokių kaip retinoidai ar vitaminas C, yra ir kitų būdų išsaugoti odą ir išlaikyti jos sveiką išvaizdą. Tačiau kremas nuo saulės yra vienas iš odos priežiūros ingredientų, kuris turėtų būti įtrauktas į kiekvieno žmogaus kasdienį režimą, nesvarbu, ar jis jį naudoja senėjimui stabdydamas, ar ne.

Taigi, kokio lygio SPF turėtumėte naudoti, kad galėtumėte veiksmingai apsaugoti odą nuo saulės ir išsaugoti jaunatvišką spindesį? „Rekomenduoju kasdien naudoti apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF 30 ar didesnis, suteikiantį plataus spektro aprėptį“, – sako Garshickas. Taip pat įsitikinkite, kad dosniai kreipiatės į vietas, kuriose tepate kremą nuo saulės, nuleisdami jį ant kaklo ir ant krūtinės bei rankų, nes šios vietos dažnai taip pat yra veikiamos saulės ir gali atskleisti jūsų amžių, net jei tavo veidas ne. Daugelis šiuo metu rinkoje esančių odos priežiūros ingredientų yra nereikalingi jūsų kasdienybės papildymai, tačiau kremas nuo saulės nėra vienas iš jų.

Kategorija: