Naujas kirpimas gali sugadinti arba sugadinti jūsų išvaizdą, todėl norint sukurti jaunatviškiausią savo išvaizdą labai svarbu pasirinkti stilių, kuris pagyrų jūsų bruožus ir leis jums jaustis pasitikintis savo oda. Senstant tampa vis svarbiau kirpti šukuoseną, kuri išryškintų jūsų natūralų grožį ir nukreiptų akį nuo sričių, kurios gali atskleisti jūsų tikrąjį amžių. Kalbėjomės su plaukų stiliste Gina Rivera, įžymybių plaukų stiliste ir „Phenix Salon Suites“ įkūrėja, kuri išskyrė keturis labiausiai glostančius ir linksmiausius kirpimus, kad išbandytų vyresnius nei 50 metų, kad ne tik atrodytumėte nesenstantys, bet ir leistų jaustis kaip geriausia savo versija. .

Tekstūros Bobas

Su amžiumi nukirpę plaukus trumpiau galite atsikratyti nuobodžių ar suglebusių plaukų, kurie gali neigiamai paveikti jūsų išvaizdą, o gaivi ir tekstūruota boba gali padidinti jūsų sruogų apimtį ir būti lengvai formuojama. keliaujančios moterys. „Tekstūrinė boba yra puiki jaunatviška išvaizda. Dėl tekstūros galima sukurti tūrį, kuris linkęs sušvelninti bruožus, o naudojant tinkamą gaminį jis gali atrodyti labai įtemptai“, – pažymi Rivera. „Kai lankotės pas stilistą, paprašykite sluoksnių ar tekstūrų, kurios suteiks jums apimties viršuje.“

Asimetriška skiltis

Asimetriškas kirpimas yra dar viena nesenstanti klasika, kuri suteikia jūsų plaukams judesių, neigiamai paneigiant jūsų veidą kabančių sruogų išvaizdą ir leidžiančią atrodyti vyresni nei esate. „Šiek tiek ilgesnis nei bobas, o stuburo ilgis sumaišytas su skirtingais ilgiais daro jį linksmą, madingą ir jaunatvišką išvaizdą“, - aiškina Rivera.„Paprašykite savo stilisto šiek tiek trumpiau nukirpti užpakalinę plaukų dalį. Tie, kurių plaukai yra ploni, turėtų prašyti neryškesnio kirpimo, kad atrodytų storesni plaukai. Storesnių plaukų iliuzija automatiškai suteiks jūsų išvaizdai šiek tiek jaunystės, tačiau tie, kurie jau turi daug plaukų, pastebės, kad pridėjus kelis sluoksnius jūsų sruogos sumažės.

Shag

Šermukšnis yra viena iš jų, kurios populiarumas pastaraisiais mėnesiais labai išaugo, ir neabejotinai yra vienas šauniausių kirpimų, kuriuos galite pasirinkti norėdami patobulinti savo išvaizdą. „Shag visada yra prašmatni, jaunatviška išvaizda, kurią galima dėvėti bet kuriame amžiuje. Tai puikus būdas įrėminti veidą ir sumažinti dėmesį į smulkias raukšleles, kurios gali atsirasti su amžiumi“, – sako Rivera. „Paklauskite pjūvio, kuriame būtų daug sluoksnių, kurie yra nevienodo ilgio. Šermukšnis puikiai atrodo ištiestas, tačiau banguotus ar garbanotus plaukus turinčios moterys taip pat gali lengvai išjudinti šią išvaizdą, nes sukuria apimties ir atšokimo, kuris akimirksniu sužadina jaunystę.

Ramus Pixie

Neabejotinai vienas iš labiausiai paplitusių kirpimų, kuriuos moterys renkasi senstant, yra neabejotinai, tai gali būti puiki išvaizda, suteikianti daug universalumo, o modeliavimas užima labai mažai laiko, tačiau atrodo stilingai. „Galima dygliuoti, aptepti geliu ar nugludinti nugarą. Jis taip pat gali būti dėvimas su kirpčiukais ar net papuoštas aksesuarais. Tai puiki išvaizda bet kokiam amžiui, todėl puikiai išryškina jaunatvišką dvasią“, – sako Rivera. „Rekomenduoju savo stilistui atsinešti tau patinkančios piksės nuotrauką. Po to turėtų būti diskutuojama apie jūsų veido formai tinkamą piksiją.“

Kategorija: