Nežinome, ką mėgstame labiau – tai, kad „America’s Got Talent“ grįš kitą mėnesį, arba nuostabi Sofios Vergaros išvaizda reklamoje! Savaitgalį mylimi teisėjai pasidalijo naujais klipais, kuriuose jie sėdi savo vietose prieš legendinį AGT etapą. Nors mums tikrai patiko gėlėta Heidi Klum suknelė, tikrai negalėjome atitraukti akių nuo apakinto, žemo kirpimo, brangakmeniais inkrustuoto, krūtinės dalies! Pamatykite tai patys per Vergaros Instagram įrašą:

Stulbinantis daiktas išryškino nepriekaištingą Vergaros figūrą, todėl ji, žinoma, pasidalijo daugiau nuotraukų puošnioje Dolce & Gabbana krištolinėje viršūnėje, įskaitant veidrodinę asmenukę (su jai būdinga raudona lūpa ir ilgomis, banguotomis spynomis) ir kitomis nuotraukomis. mielos nuotraukos su kolegomis teisėjais Klum, Simon Cowell, Howie Mandell ir laidos vedėjas Terry Crews – visi puikiai leidžia laiką.

Pozuodama teisėjų salėje, Vergara pademonstravo, kaip savo viršutinę dalį suporavo su Cinq rugsėjį sukurtomis, išlenktomis juodomis kelnėmis su kutais sidabro spalvos detalėmis šonuose. „Ir kaip tik mes grįžtame į teisėjų salę!!! @agt 17 sezonas!!!!” ji parašė antraštėje savo 24,9 mln. Instagram sekėjų.

Mylimas konkursinis šou sugrįš į mūsų ekranus 17-ąjį sezoną gegužės 31 d., o pagal Vergaros ir Klumo stilių šiuose anonsuose, mes visiškai nekantraujame pamatyti, ką jie dar siūlo!

Kategorija: