Kendall Jenner, 26 m., palietė gerbėjus, atskleisdama apie savo kovą su nerimu, o jos pažeidžiamumas ir atvirumas kalbėti apie psichinę sveikatą socialinėje žiniasklaidoje vertinamas kaip „svarbus“. Anksčiau šią savaitę supermodelis pasidalijo vaizdo įrašu iš savo kiemo ir pridėjo žinutę 229 milijonams „Instagram“ sekėjų.

„Labaus pirmadienio visi! antraštėje rašė supermodelis. „Mano nerimas (ypač socialinis) pastaruoju metu buvo 100. Aš atėjau ten, kur dėl to nesijaučiu blogai“, – tęsė ji. „Aš myliu savo erdvę ir laiką vienam.Aš ieškau būdų, kaip padėti man pradėti savo dieną ramiau, pozityviau. Tai pasakius, norėjau tiesiog skleisti gerą nuotaiką.“

Tada realybės žvaigždė savo gerbėjams mielai pasidalino patarimais, kurie, jos nuomone, buvo naudingi norint pradėti laisvą dieną ir sumažinti stresą, tikėdamasi, kad tai padės ir jiems. Ji išvardijo šiuos patarimus, paaiškindama, kad ji praktikavo „10 gilių įkvėpimų / iškvėpimų net nepaliečiant mano telefono“, kad „nuėjo į mano kiemą ir rašė dienoraštį“, tada „užsirašė viską, ko šiandien laukiu / tai mėnuo“, kitą kartą „išreiškiau dėkingumą už visus mano palaiminimus“, „pabuvo saulėje“ ir galiausiai „išgėriau arbatos ir dar giliau kvėpavau“.

Tada ji paragino savo pasekėjus išbandyti suženklintą pasiūlymų sąrašą. „Aš optimistiškai žvelgiu į būsimą dieną ir tu taip pat turėtum būti! myliu tave!" – pridūrė ji. Pats įrašas sulaukė daugiau nei 8,9 mln. peržiūrų, o gerbėjai savo komentaruose dėkojo už patarimus.

„Dėkojame, kad taip atvirai kalbate apie savo kovą su nerimu. Tai padeda daugeliui žmonių (kaip ir aš!), žinodami, kad nesame vieni“, – rašė vienas vartotojas. Kitas pridūrė: „Man patinka, kaip pastaruoju metu apie tai kalbate, mes visi turime apie tai kalbėti daugiau“. Žymūs Jenner draugai taip pat sušuko: Candice Swanepoel pridėjo plojimų jaustuką, o jos sesuo Khloe Kardashian parašė: „Aš myliu tave Kenny!!!!!! Aš taip didžiuojuosi tavimi.“

Kategorija: