Savannah Guthrie nusprendė, kad humoras yra geriausias būdas susidoroti su interneto troliais, nes ji geriausiai atsakė į komentarą iš Instagram sekėjo, sakiusio, kad atrodo „sena“. Užuot nekreipus dėmesio į grubų komentarą, kuriame buvo rašoma: „Tu atrodai tokia sena Savana, kas tau nutiko“, 50-metė „Today“ vedėja iš tikrųjų nusprendė pasidalinti juo su savo gerbėjais savo „Instagram“ istorijoje (ir maloniai suliejo naudotojo IG rankena!) su sarkastišku užrašu „Aš myliu savo gerbėjus“.

Bet tai dar ne viskas, nes ji taip pat nusprendė pasidalinti savo atsakymo ekrano kopija antroje „Instagram“ istorijoje, kurioje buvo tiesiog parašyta: „Paseniau! Ji taip pat pavadino istoriją „BAHAHAHAHAHAHAHA“. Esame apsėsti elegantiško, bet juokingo būdo, kaip ji su tuo susidorojo!

Instagram.com/savannahguthrie

"Tai ne pirmas kartas, kai Guthrie atvirai su savo gerbėjais kalba apie tai, ką reiškia senti, kai esi viešumoje. Esu kaip bet kas – kai matau nuotrauką, kurioje matomos mano raukšlės, man nepatinka į tai žiūrėti, todėl pasistengsiu įdėti gerą Instagram filtrą, kad jis atrodytų geriau. Tačiau aš nekelsiu nuotraukos, ji sakė „Today“ dar 2023 m."

"Man 46 metai ir aš neprieštarauju, kad atrodyčiau 46 metų amžiaus“, – tuo metu sakė Guthrie. Kartais žmonės sako: „Aš matau tavo raukšles“. Na, tai tiesa. Aš turiu keletą raukšlių. Aš jas vadinu šypsenos linijomis. Jie kyla iš šypsenų ir juoko, o tai yra geriausios raukšlės. Kokia moteris!"

Splash News

"Labai žavimės Guthrie, kuri nusprendė nusijuokti ir pasidalino trolio komentaru; ypač kai ji atskleidė, kad ne visada turi storą odą, kai kalbama apie gerbėjų komentarus, nes jie labai lengvai ją pasiekia."

"Kiekvieną kartą, kai kas nors rašo ir komentuoja, man tiesiog pagerbta ir pamaloninta, kad jie atkreipia į mane dėmesį, anksčiau sakė ji laidoje „Today“ apie tai, kaip dažnai ji skaito gerbėjų komentarus. Geri dalykai leidžia akimirkai pasijusti gerai, bet prie jų nesigilini. Bet tie, kurie yra niekšingi, stengiuosi būti atsargūs, kiek aš tai atskleidžiu. Aš neturiu storos odos. Tikrai yra daug kritikos. Teisinga kritika, esu atvira. Tačiau kritika dėl jūsų išvaizdos ar plaukų? Jei įsisavinsite per daug, jis gali patekti į jus."

Kategorija: