Dua Lipa sužavėjo visus, kai sekmadienį, balandžio 3 d., Las Vegase žengė 64-uoju kasmetinių Grammy apdovanojimų raudonuoju kilimu. 26 metų „Levituojanti“ dainininkė ne tik debiutavo visiškai nauja platinos šviesių plaukų spalva ant raudonojo kilimo (wow!), bet ir pasipuošė viena seksualiausių suknelių, pasirinkdama senovinį juodą „Versace“ vakarą. suknelė iš 1992 rudens/žiemos kolekcijos. Kam reikia visiškai naujos pagal užsakymą pagamintos suknelės, kai galite įsiveržti į vieno didžiausių Italijos mados namų pasaulyje archyvus ir pavogti šou?!

„Š alta širdis“ dainininkės suknelė tikrai buvo pavogta daugeliu lygių.Jame buvo ne tik seksualus baudžiavos įkvėptas liemenėlis, kurio viduryje buvo permatoma ir tinklinė dailylentė, bet ir vienas aukščiausių plyšių, kokį mes net matėme! Ir pamiršk šoninį skeltuką, nes ši suknelė buvo tik apie nugarą; ir tai buvo drąsiausias plyšys (priekyje, šone ar gale!), kokįkada nors matėme! Versace mūzos suknelė labai mažai paliko vaizduotę, kai ji atsisuko, ir galime drąsiai teigti, kad tai iki šiol provokuojantis „New Rules“ dainininkės raudonojo kilimo vaizdas!

Turime pabrėžti, kad šią suknelę 1992 m. Versace laidoje „Miss S&M“ sumodeliavo Christy Turlington, o tada ant MTV VMA raudonojo kilimo tais pačiais metais ją vilkėjo ne kas kitas, o Cindy Crawford; todėl žavimės Dua drąsa pasirinkus dėvėti tai, ką vilkėjo ir du žymiausi pasaulio supermodeliai. Laimei, ji atsilaikė, nes atrodė sensacingai juodos ir auksinės spalvos dizainu!

Mes taip pat dieviname „One Kiss“ muzikantės stilių, nes ji papuošė savo suknelę su keliais sluoksniais legendinio Versace Medusa karoliai, taip pat buvo drąsi, kiek tai susiję su riešų saldainiais.Ji taip pat mūvėjo daug žiedų, o ilgus nagus nusidažė atitinkamu aukso atspalviu – nieko mažiau nesitikėtume! Tačiau buvome nustebinti pamatę, kad ji naudojo minimalų makiažą, pasirinkdama subtilų akių makiažą ir tonizuotas raudonas lūpas.

Dėvėti vintažinę suknelę nebuvo vienintelis pasimatymas, kuriame Dua dalyvavo praėjusį vakarą, nes ji ir Megan Thee Stallion atkūrė liūdnai pagarsėjusį ir linksmą Mariah Carey ir Whitney Houston siužetą iš 1998 m. MTV vaizdo klipų apdovanojimų. „netyčia“ pasirodė vilkėdama lygiai tokią pačią aprangą. Skito metu Dua pakeitė aprangą (žinoma!) ir vilkėjo aptemptą juodą suknelę, taip pat Versace, kaip ir Megan.

27 metų „Hot Girl Summer“ reperis apk altino „Break My Heart“ dainininkę pavogus jos išvaizdą, o Dua juokavo, kad jai buvo pasakyta, kad jos suknelė yra „išskirtinė“, ir pridūrė: „Aš man teks pasikalbėti su Donatella. Laimei, minėtas dizaineris tiesiog taip atsitiko tarp žiūrovų ir greitai užlipo ant scenos, kad viską ištaisytų.Ji nuplėšė ir Dua, ir Megan sijonus ir sukūrė du visiškai skirtingus damų įvaizdžius, todėl „Savage“ reperis pasakė: „Ačiū, Donatella! Dabar abu atrodome kaip nugalėtojai! Viena geriausių nakties akimirkų!

Kategorija: