Slenkantys plaukai gali sugriauti jūsų pasitikėjimą. Nors normalu, kad jūsų plaukų tekstūra ir storis keičiasi ciklais, didelis ir pastebimas plaukų slinkimas ne tik vargina, bet ir gali būti ženklas, kad viduje kažkas negerai. Kaip ir jūsų oda, jūsų plaukai yra langas į jūsų vidinę sveikatą. Nors kartais reikia atsižvelgti į tai, kas vyksta viduje, kad pamatytumėte rezultatus išorėje, tačiau yra keletas dalykų, kurie gali padėti lokaliai. Produktai, kuriuos naudojate kasdien, gali būti svarbūs, nes gerai naudojami produktai, kurie yra saugūs ir taip gležniems plaukams, ypač produktai, skirti padėti nuo slinkimo, gali padėti jūsų kasdienėje rutinoje, skatinant sveiką plaukų augimą.

Shutterstock

Vienas dalykas, apie kurį galbūt girdėjote kaip priemonę nuo plaukų slinkimo, yra minoksidilis. Nors iš pradžių jis buvo skirtas geriamam kraujospūdžiui mažinti, kai kurie pastebėjo, kad vartojant lokaliai, jis gali paskatinti plaukų augimą. "Žmonės naudoja ir rekomenduoja minoksidilį, nes jis padidina mikrocirkuliaciją į plauko folikulą, paprastai pagerindamas ir pailgindamas plaukų augimo ciklą." Sako Williamas Gaunitzas, FWTS, sertifikuotas trichologas ir pažangios trichologijos įkūrėjas. Rinkoje yra daug serumų, kurių sudėtyje yra minoksidilio, kurie teigiamai veikia plaukų slinkimą. Tačiau naudojant jį yra keletas galimų trūkumų, kurių galbūt nesuvokiate.

“(Minoksidilis) nieko nestabdo pagrindinės praradimo priežasties. Geriausiu atveju tai užmaskuoja pagrindinius simptomus, skatinant laikiną, pilnesnį plaukų augimą“, – aiškina Gaunitzas. „Didžiausias trūkumas yra tas, kad nustojus vartoti minoksidilį, visi plaukai, kuriuos užaugote dėl minoksidilio, iškris, nebent užsiblokuosite. visos pagrindinės plaukų slinkimo priežastys.Kaip minėta anksčiau, jūsų plaukai atspindi tai, kas vyksta jūsų kūne. Norėdami rasti pagrindinę priežastį, kartais turite ieškoti sprendimo viduje.

Shutterstock

Kiekvieno pagrindinė priežastis yra labai individuali, tačiau kai kurios iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kurias Gaunitzas mato, yra genetika, mityba ir uždegimai. Galvos odos uždegimas yra vienas dalykas, kurio daugelis nesuvokia, kad gali užkirsti kelią plaukų augimui, net jei viduje darote viską, ką reikia. Gaunitzas pažymi, kad šampūnai, kurių sudėtyje yra antimikrobinės veikliosios medžiagos, yra ypač naudingi ir gali padėti išspręsti pagrindinę priežastį labiau nei minoksidilis.

Jūsų plaukų slinkimo gydymo planas labai priklausys nuo pagrindinės priežasties. Gali būti sunku išsiaiškinti, nuo ko pradėti, kai pirmiausia reikia įvertinti galimą priežastį. „Labai rekomenduoju kiekvienam atlikti pažangiosios trichologijos viktoriną, kad suprastų pagrindines plaukų slinkimo priežastis ir atliktų kraujo tyrimus, kad sužinotų, su kokiomis mitybos problemomis jie susiduria, kad galėtų visiškai padėti tinkamai papildyti mitybą ir keisti gyvenimo būdą.“ sako Gaunitzas.

Tai pirmas žingsnis siekiant susidaryti išsamų vaizdą apie tai, kas vyksta viduje, galinčio prisidėti prie jūsų plaukų slinkimo. Tačiau prieš pradėdami bet kokius esminius gyvenimo būdo pokyčius arba papildydami savo gyvenimo būdo rutiną vaistais ar papildais, visada turėtumėte pasitarti su gydytoju, kad įsitikintumėte, jog teisingai pasirenkate savo unikalius sveikatos poreikius.

Kategorija: