Sužinosite, ar jūsų iPhone akumuliatorius išsikrovęs. Jis vos gali išlaikyti įkrovimą ilgiau nei kelias valandas ir iš tikrųjų šokiruoja, kaip greitai jo įkrovimas gali nukristi nuo 80 iki 20 procentų, net jei jaučiatės taip, lyg per tą laiką beveik nenaudojote savo įrenginio. Kai jūsų iPhone baterija per greitai išsenka, tai yra ženklas, kad turite veikti ir išvalyti įrenginį, kad jis vėl padidėtų. Prieš išleidžiant pinigus už naują akumuliatorių ar naują įrenginį, technikos ekspertas Marvinas Moldonado iš „Asurion Tech Repair & Solutions“ teigia, kad tai geriausia ištrinti „iPhone“, kad būtų taupoma baterija.

Ištrinti akumuliatorių eikvojančias programas

Programos yra priežastis, kodėl jūsų iPhone yra toks naudingas, tačiau tai nereiškia, kad visos programos yra draugiškos jūsų akumuliatoriui. „Jūsų iPhone yra daugybė puikių programų – nuo žaidimų iki srautinio perdavimo paslaugų, tačiau ilgai naudojant jos gali susilpninti bateriją“, – sako Moldonado. „Norėdami sužinoti, kurie išeikvoja daugiausia energijos, atidarykite Settings> Battery. Dažnai pagrindinės k altės yra socialinės žiniasklaidos programos, geografinės vietos nustatymo programos (pvz., Pokémon Go) ir el. pašto programos.

Shutterstock

Kiti patarimai

Nr. „Eikite į nustatymus ir išjunkite tiesioginius pranešimus ir vietos nustatymo paslaugas bet kurioms programoms, kurioms jų nereikia“, – sako Moldonado. „Taip pat galite pasirinkti trumpesnį automatinio užrakinimo nustatymą ekrano nustatymuose, kad užtikrintumėte, jog telefono ekranas greitai išsijungs, kai jo nenaudojate. Galiausiai išjunkite programos fono atnaujinimą, kad sumažintumėte fone veikiančių programų ir paslaugų skaičių.”

Jei akumuliatorius senka, Moldonado primena, kad įjungus mažai energijos naudojantį režimą taip pat sumažinsite kai kurias telefono funkcijas ir foninę veiklą, prailgindami likusį akumuliatoriaus veikimo laiką, kol turėsite galimybę vėl įkrauti.

„Jei išbandėte šiuos dalykus ir jūsų baterija vis tiek greitai senka, tai nereiškia, kad jums reikia įsigyti naują telefoną“, – sako Moldonado. „Galite tiesiog pakeisti bateriją. Tai greitas ir nebrangus sprendimas, padėsiantis išspręsti akumuliatoriaus problemas už mažesnę nei naujo telefono įsigijimo kainą.“

Kategorija: