Hailey Bieber (25 m.) visada žino, kaip įeiti, o kai praėjusią savaitę supermodelis atvyko į Saint Laurent vakarienę prieš „Oskarų“ ceremoniją, visų žvilgsniai krypo į jos tvankų, kojomis apaugusį ir be pastangų šaunų ansamblį. Bieberis žavėjo prancūzų mergaičių prašmatniu nespalvotu drabužiu su apkarpyta odine striuke, maža b alta apkarpyta apatine juostele, juodomis kelnaitėmis aukštu juosmeniu ir mūsų absoliučiai mėgstamomis puošniomis, gėlėtomis, permatomomis pėdkelnėmis. kelnės.

Ji dar labiau pabrėžė savo dangų siekiančias kojas juodais, smailiais kulnais su sagtimi, kurie taip puikiai derėjo prie jos laikinų kelnių. Stilius „it girl“ dėvėjo brunetes, per vidurį atskirtas, o veidą įrėmino gausiai. Siekdama pagerinti savo išvaizdą, ponia Bieber savo rausvą menkutę pridėjo juodų atspalvių ir blizgaus blizgesio.

Praėjusią savaitę mados ikona pasidalijo savo apranga su 42,2 mln. sekėjų ir, žinoma, surinko daugiau nei 2 mln. „Praėjusį vakarą @ysl“, – rašė ji antraštėje su juodos širdies emocija. Įraše buvo pateikti du „Polaroid“ kadrai, kuriuose ji modeliuoja akimirksniu tapusį vakarėlį skirtingais kampais, ir vaizdo įrašas, kuriame ji žavingai tepa lūpų pieštuką.

Vėliau tą vakarą LA renginyje Bieberis pozavo su Zoë Kravitz, Zendaya ir Anthony Vaccarello, Saint Laurent kūrybos direktoriumi. Šį apdovanojimų sezoną daugelis A kategorijos dalyvių žavėjosi įsimintinais drabužiais per su Oskarais susijusius susibūrimus, tačiau ši konkreti Bieberio išvaizda tebėra neabejotina išskirtinė.

Kategorija: