Dar sausio mėnesį Coachella paskelbė, kad Kanye Westas balandį taps jų kasmetinio festivalio antrašte, o gerbėjai nekantriai puolė griebtis bilietų į jo balandžio 17 ir 24 d. pasirodymus ir galimą sekmadienio pamaldų stiliaus šou (kaip jo ikoninis 2023 m.). . 44 metų reperis, teisiškai žinomas kaip Ye, nuo to laiko sumušė daugiau nei kelias plunksnas: nuo buvusios Kim Kardashian mušimosi Instagram tinkle iki užsiminimų apie savo vaikino Pete'o Davidsono mirtį jo muzikiniame vaizdo klipe „Eazy“ ir grasinimu praleisti Coachella. jei kolega filmo vadovė Billie Eilish neatsiprašytų Traviso Scotto už tai, ką jis laikė „nepatogumu“, ką ji atkakliai neigė.

Ir tai dar ne viskas – šiuo metu internete sklando Change.org peticija, kuria siekiama pašalinti legendinį atlikėją iš Coachella grupės, ir šiuo metu ji turi daugiau nei 46 000 parašų. Ją pradėjo vartotojas Caramello Marie su slapyvardžiu „Kim Pete“, o jo aprašymas skamba taip: „Jau daugiau nei metus stebėjome, kaip Kanye priekabiauja, manipuliuoja ir skaudino Kim, Pete'ą ir kitus“.

„Atrodo, kad niekas nenori prieš jį stoti, o tuos, kurie tai daro, jis taip pat meta į ugnį“, – tęsė rašytojas. „Pastaruoju metu jis grasino realiai sužaloti kitus. Juokinga, kad jam leidžiama tai daryti laisvai. Coachella (kartu su kitais prekės ženklais, kurie vis dar dirba su juo) turėtų gėdytis savęs ir neturėtų suteikti jam daugiau platformos. Pasirašykite ir dalinkitės!“

Peticija buvo paskelbta kovo 17 d., kai Westas buvo sustabdytas IG dėl jo įrašo apie The Daily Show vedėją Trevorą Noah, kuriame buvo rasinių užgauliojimų.Nojus neseniai savo laidos epizode pakomentavo Westo elgesį su Kardashian ir pavadino Ye veiksmus „baisu žiūrėti“. Atsakydamas, muzikantas nusitaikė į Nojų taip, kad tai natūraliai nuliūdino daugelį jo gerbėjų.

Peticija ragina Kanye pašalinti iš Coachella pic.twitter.com/c7AbuRfq6O

- DatPiff (@DatPiff) 2023 m. kovo 20 d.

Pranešama, kad išleidęs ilgai lauktą įrašą Donda, Ye turėjo pasirodyti 2023 m. „Grammy“ ceremonijoje (kurią ves Nojus), tačiau jo pasirodymas buvo atšauktas dėl „dėl elgesio internete“. Kaip rašo „Variety“, su Westo komanda susisiekė „Grammy“ apdovanojimų ceremonija ir atskleidė, kad „deja“ suplanuotas pasirodymas (kuris anksčiau nebuvo paskelbtas) nebeįvyks dėl Ye „dėl elgesio internete“, cituoja ataskaitą „Blast“.

Net kai Coachella liko mažiau nei mėnuo, gerbėjai socialiniame tinkle „Twitter“ diskutuoja, kaip „atrodo, bet kas gali nutikti“ per ateinančias savaites, o peticija ir toliau kas minutę renkama parašų.Westas šiuo klausimu tyli ir dar nepaminėjo peticijos savo socialinės žiniasklaidos paskyrose.

Kategorija: