Visi nori pilnų, žvilgančių plaukų su minimaliomis pastangomis. Nors yra formavimo priemonių, metodų ir net spalvų, kurios suteiks jums pilnesnių, žvilgančių plaukų iliuziją, idealu yra rasti būdų, kaip juos išgauti natūraliai. Jūsų plaukai yra langas į jūsų vidinę sveikatą – kai viduje kažkas neveikia, tai gali pasirodyti per jūsų plaukų kokybę. Mityba, kurioje gausu maistinių medžiagų, yra esminis stiprios fizinės sveikatos komponentas, o maistinių medžiagų trūkumas kartais gali būti siejamas su plaukų slinkimu ir nuobodu. Papildai gali būti puiki pagalba mažinant atotrūkį tarp to, ko negaunate, ir to, ko jums reikia.

Shutterstock

Visų pirma, kokios yra dažniausios nuobodulio ir plaukų slinkimo priežastys? Svarbu pabrėžti, kad nėra vieno visiems tinkančio dydžio, kai kalbama apie plaukų tekstūros pokyčius. Tačiau yra keletas bendrų priežasčių. „Be išorinių veiksnių, tokių kaip per didelis karščio formavimas, saulės žala ir per didelis apdorojimas chemikalais, nuobodžius plaukus taip pat gali sukelti hormoniniai pokyčiai, senėjimas, maistinių medžiagų trūkumas ar stresas. Sako daktarė Kelly Killeen. Svarbu pašalinti pagrindinę priežastį, kad plaukai augtų ilgai ir būtų sveiki – jei pastebėjote reikšmingų plaukų pakitimų, pasitarkite su gydytoju, kad sužinotumėte, ar kuri nors iš pirmiau minėtų priežasčių gali būti priežastis. Tuo tarpu papildai gali būti puiki parama norint padidinti maistinių medžiagų, reikalingų sveikiems plaukams, suvartojimą. Paklausėme daktarės Killeen, kokios yra trys pagrindinės jos rekomendacijos dėl papildų, kurie padidins jūsų plaukų apimtį ir blizgesį.

Biotinas

Tai turbūt populiariausias ir dažniausiai vartojamas priedas, kai kalbama apie plaukų, odos ir nagų sveikatą."Biotinas puikiai tinka sveikai galvos odai palaikyti ir bendrai plaukų sveikatai gerinti, įskaitant blizgesį ir apimties didinimą." Dr Killeen sako. Taip pat yra daug maisto produktų, kuriuos galite įtraukti į savo racioną, kurie gali padidinti jūsų suvartojamo biotino kiekį, įskaitant migdolus, lašišą ir kiaušinius, kad būtų galima paminėti tik keletą.

Shutterstock

Vitaminas C

Jūs to nesuvokiate, bet vitaminas C taip pat turi įtakos plaukų sveikatai! „Kitas būtinas priedas sveikiems plaukams yra vitaminas C, kuris padeda drėkinti, padeda plaukams išlaikyti drėgmę, kad sruogos būtų blizgesnės ir švelnesnės. Nors dažniausiai girdime, kad vitamino C maisto š altinis yra citrusiniai vaisiai, kiti maisto produktai, kuriuose gausu vitamino C, yra paprikos, kiviai ir brokoliai. Vitamino C papildų taip pat galite įsigyti daugelyje sveiko maisto parduotuvių.

Jodas

Šis turbūt labiausiai stebina, bet jodas gali pagerinti plaukų sveikatą ir augimą. „Jodas yra būtinas vitaminas, skatinantis pilnesnes ir blizgesnes sruogas, nes jodo trūkumas gali sukelti sausus, lūžinėjančius plaukus.“

Visi tai yra būtini vitaminai ir mineralai, galintys palaikyti sveiką plaukų augimą. „Esu (didelis) „Nutrafol Women“ gerbėjas – jame yra visos trys šios gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos, be kitų natūralių, medicininių ingredientų, kad būtų stiprūs ir sveiki plaukai. Stiprūs plaukai prasideda nuo sveiko kūno, o papildai gali padėti juos pasiekti. Be papildų, į savo mitybą taip pat galite įtraukti aukščiau paminėtų maisto produktų, kad padidintumėte jų suvartojimą.

Kategorija: