Kiek kartų vien per pastaruosius kelerius metus galvojote apie tai, ką veikti naktį, ir galiausiai laimingai prisiglaudėte po antklode ir žiūrėjote ką nors puikaus per „Netflix“? Srautinio perdavimo milžinas buvo svarbi mūsų gyvenimo dalis, ypač pandemijos metu, todėl neįprasta ir stebėtina, kai žmonės skundžiasi „Netflix“. Tačiau neseniai paskelbtas pranešimas kai kuriuos gerbėjus išsiskyrė. „Netflix“ ką tik paskelbė apie kainų padidinimą, kuris turės įtakos visiems klientams – ir žmonės tuo nepatenkinti.

Tikėkitės papildomų mokesčių

Šią savaitę „Netflix“ paskelbė pareiškimą, kuriame paskelbė, kad planuoja išbandyti naują pelno gavimo būdą: jis leis pagrindiniams „Netflix“ sąskaitų turėtojams sumokėti papildomą mokestį, kuris leis draugams ir šeimos nariams naudotis paskyra nemokant už savo prenumerata.Žinoma, srautinio perdavimo programėlė puikiai žino, kad daugelis „Netflix“ paskyrų savininkų jau suteikia kitiems žmonėms prieigą prie savo paskyros, kad jie galėtų žiūrėti, ką nori, nemokėdami už tai. Šis veiksmas prieštarauja vienai iš pagrindinių „Netflix“ taisyklių, kad kliento paskyra „negali būti bendrinama su asmenimis, nepriklausančiais jūsų namų ūkiui“. Iki šiol bandymas buvo išleistas Pietų Amerikoje ir Centrinėje Amerikoje.

Shutterstock

Užuot rizikavusi prarasti visus tuos prenumeratos mokesčius, „Netflix“ nori išbandyti metodą, pagal kurį sąskaitos savininkas gali sumokėti nedidelį papildomą mokestį, kad padengtų iki dviejų žmonių, gyvenančių ne savo namuose ir norintiems dalytis savo „Netflix“ sąskaitą. Tuo tarpu „Netflix“ planuoja orientuotis į visus, kurie jau dalijasi paskyra ir nemoka daugiau, ir praneš jiems apie mokėjimo parinktį. Tada naudotojas bus skatinamas prisijungti su patvirtinimo kodu, jei prisijungs kas nors iš namų ūkio.Šio metodo problema yra ta, kad pradinis paskyros savininkas visada gali bendrinti patvirtinimo kodą ir apeiti šią taisyklę.

Laikas parodys, kaip seksis „Netflix“ papildomo mokesčio testas ir ar jis duos pakankamai pelno, kad apsimokėtų.

Kategorija: