Kim Kardashian ką tik išleido dvi poras Yeezy aukštakulnių parduoti Kardashian Kloset, šiek tiek prieštaringai vertinamoje svetainėje, priklausančioje garsiajai šeimai, kurioje jie gali perparduoti kai kuriuos savo senus ir nepageidaujamus daiktus. (Žinoma, Kardashians kelis kartus buvo kritikuojamas už tai, kad pardavė daiktus itin išpūstomis kainomis, įskaitant gabalus, kurie iš tikrųjų buvo prekės ženklų dovanos!)

Galbūt „Forbes“ apskaičiavo, kad 41 metų „KKW Beauty and SKIMS“ įkūrėjas yra vertas 1 milijardo dolerių, tačiau tai nereiškia, kad keturių vaikų mamai nepatinka užsidirbti šiek tiek papildomų pinigų kai ji gali.Ypač jei tai eina koja kojon su skyrybų palikimu už nugaros!

Kardashian Kloset

Atitinkami du aukštakulniai yra identiškos poros juodų tinklinių mulų iš jos buvusio vyro mados prekės ženklo JAV, 6–6,5 dydžio, vienos poros kaina yra 375 USD, nes pridedama originali dėžutė, o kita - šiek tiek sumažinta kaina 350 USD, nes jis parduodamas be dėžutės. Natūralu, kad socialiniuose tinkluose gausu nepritariančių gerbėjų komentarų, kurie smerkė verslininkę milijardierę už tai, kad ji pardavė juos už tokią didelę kainą, kai labai tikėtina, kad ji juos gavo nemokamai.

"Parduoti daiktus, kuriuos gavote nemokamai, kai jau esate „milijardierius“, yra labai GRUBUS, kažkas parašė „Reddit“. Ne Kim čia parduoda savo Yeezy sandalus, aš negaliu lmao, pridūrė kitas. Kažkas kitas paminėjo dabar liūdnai pagarsėjusį Kimo komentarą apie žmones, nenorinčius dirbti, rašydami: Niekas nenori dirbti šiais laikais, tiesiog parduokite drabužius, kuriuos gavote! Įdomu tai, kad Kim iš tikrųjų sulaukė pagyrų iš kai kurių savo gerbėjų, kurie teigė, kad tai buvo protingas sprendimas.Tai dar vienas pajamų srautas, rašė „Reddit“ vartotojas ir pridūrė: „Iš tikrųjų tai gana protinga verslo idėja. Jie ne veltui yra milijardieriai."

Kategorija: