Megan Fox mėgsta mados akimirkas ir mes ją mylime už tai. Būsimoji ponia kulkosvaidis Kelly pastaruoju metu rūpinasi savo išvaizda, o mes esame apsėsti jos labai stilizuotų kostiumų. Megan nebijo puikuotis su itin trumpais krašteliais arba žemai sukirptais viršutiniais drabužiais – ir su šia purpurine mini suknele – ji padarė abu!

Megan stilistė Maeve Reilly kovo 1 d. prisijungė prie Instagram, kad pademonstruotų savo profesionalų stilių, paskelbdama Megan, pasipuošusią pavasariui, nuotrauką. Antraštė: „Mano mūza @meganfox @stellamccartney ir @aminamuaddiofficial ProudStylist Glam @jennakristina @glencocoforhair“, Maeve'o Megan įrašas komentaruose gavo daugybę ugningų jaustukų, ir mes visiškai suprantame, kodėl.Esame įsimylėję Megan ryškiai violetinę Stella McCartney suknelę su užtrauktuku. Ir tie rožiniai dirželiais puošti kulniukai pailgina įspūdingo atspalvio Megan gamtą. Žinoma, jos makiažas yra nepriekaištingas su ryškiai raudona lūpa, o jos firminiai varno juodi plaukai yra sušukuoti iki tobulumo. TBH, apsirengti Megan atrodo kaip stilisto svajonė ir atrodo, kad Megan ir Maeve tikrai yra stiliaus rojus.

Megan mėgsta teikti labai specifines nuotaikas su savo apranga ir dažnai savo įrašų antraštėse nurodo veikėją, kurį ji nukreipia. Vos prieš kelias savaites ji paskelbė įrašo antraštę: „Ieškojo kasdieninės Bratz lėlės“ ir nenusivylė savo seksualiu y2k įkvėptu ansambliu. Goth-glam mažylė atrodė neįtikėtinai su oranžiniu ir juodu raštu pažymėto švarko ir kelnių komplektu su mažiausia juoda apyranke, kurią ji iki šiol dėvėjo! Ir, žinoma, jos makiažas 100% vertas Bratzo (bet taip yra visada). Nors ji dar nėra ponia MGK, mes taip pat labai džiaugiamės galėdami pamatyti, ką ji vilki, kai susiriša mazgą su savo gražuole.

Kategorija: