Seanas Pennas yra įvairus aktorius, turintis daugybę spektro, tačiau mes nesitikėjome, kad jis visiškai neatpažįstamai virs generaliniu prokuroru Johnu Mitchellu naujajai ribotai „Starz“ serijai „Gaslit“, kurios premjera pasirodys kitą mėnesį. Pritaikomas visam plaukų, makiažo ir garderobo skyriui, nes esame sužavėti!

Prie 61 metų aktoriaus labai lauktame ribotame seriale prisijungia Julia Roberts, o seriale, kuriame vaizduojamos neapsakomos istorijos, jie vaidina Arkanzano socialistę tapusią informatorių Martą Mitchell ir jos vyrą. 1972 m. Votergeito skandalo, dėl kurio 1974 m. rugpjūčio 9 d. prezidentas Richardas Niksonas atsistatydino.

Pirmosios išvaizdos reklaminiuose vaizduose, kuriuos „Starz“ išleido prieš premjerą, sekmadienį, balandžio 24 d., niekur nematyti Penn firminių spynų, nes jos pakeistos beveik visiškai plika galva, išskyrus kai kuriuos silpnai b altus. plaukai šonuose.

Tačiau Mystic River aktoriaus plaukai nėra vienintelis didelis pokytis, nes jo kūno sudėjimas taip pat yra visiškai kitoks, nes vietoj įprasto tonizuoto ir liekno rėmo jis turi suapvalintą pilvą, taip pat visą drabužių spintą. aštuntam dešimtmečiui tinkamų kostiumų ir kaklaraiščių. Nesitikėjome, kad jo pertvarkymas bustoks tikslus!

„Gaslitas yra Votergeito istorija, kurios dar negirdėjote“, – erzino kūrėjas ir vykdomasis prodiuseris Robbie Pickeringas. „Parodos centre yra Martha Mitchell, mažai tikėtina informatorė, kuri yra pirmoji, kuri išsklaido visą skandalą ir galiausiai tampa žiaurios B altųjų rūmų šmeižto kampanijos objektu, kurią iš dalies vykdo jos mylimas vyras generalinis prokuroras Johnas. Mitchell.”

Jis pridūrė: „Mes taip pat rodome Johną Deaną (vaidina Danas Stevensas), stulbinantį administracijos teisininką, įtrauktą į priedangą ir patrauktą į dėmesio centrą su savo aštria, ryžtinga žmona Mo (vaidina Betty Gilpin). )“ Balandžio 24-oji negali ateiti pakankamai greitai!

Kategorija: