Kaip reguliari mankšta ir pakankamas skysčių kiekis padeda numesti svorio, taip pat gerai subalansuota mityba, ir tai lygiai taip pat svarbu. Maitinti ir rūpintis savo kūnu yra labai svarbu, o koks gali būti geresnis būdas tai padaryti, jei ne 4 ekspertų patvirtinti maisto produktai, dažnai susiję su sveiku svorio metimu? Susisiekėme su registruotomis dietologėmis Melissa Mitri, MS, RD ir Rebecca Schilling, RDN, LDN, kurios teikia svarbių patarimų ir valgymo patarimų, kaip išlikti teisingame kelyje ir numesti svorio greičiau, nei manote.

Shutterstock

1. Brokoliai

Ši maistinių medžiagų turtinga daržovė turi daug b altymų, kalio ir skaidulų, kurių reikia sveikam svorio metimui. „Kryžmažiedžių, mažai kalorijų turinčiose daržovėse, tokiose kaip brokoliai, yra daug skaidulų, kad patenkintų ir numalšintų potraukį“, – aiškina Mitri. Ji pažymi, kad brokoliuose taip pat yra augalinio junginio, vadinamo sulforafanu, kuris gali turėti riebalus mažinančių savybių. Mąstydamas apie maisto produktus, kuriuos reikia rinktis kiekvieną dieną, kad palaikytų savo sveikatos tikslus, Schillingas teigia, kad skaidulų turintys produktai (pvz., brokoliai) yra svarbūs „galvojant apie svorio metimą“, nes jie „palaiko sotumo jausmą ir reguliarų tuštinimąsi“.

Shutterstock

2. Čili pipirai

Visiems, kurie trokšta ko nors aštraus, jums gali būti malonu išgirsti, kad čili pipirai yra pripildyti vitaminų C, A, B ir E, ir, kaip sako Mitri, jie taip pat gali padėti numesti svorio.„Čili pipiruose yra ingrediento, vadinamo kapsaicinu, kuris gali sumažinti kūno svorį“, - priduria ji. „Sakoma, kad tai daroma mažinant apetitą. Pavyzdžiui, vienas tyrimas parodė, kad tie, kurie į valgį dėjo raudonųjų pipirų, valgė žymiai mažiau nei kita grupė“, – sako ji, apžvelgdama tyrimą.

Shutterstock

3. Lašiša

Nors lašiša dažnai siejama su geresne oda, kiti jos privalumai apima uždegimo mažinimą, kraujospūdžio mažinimą ir, kaip teigia abu ekspertai, naudingų b altymų tvariai numesti svorio. „Lašišoje natūraliai mažai kalorijų, bet daug liesų b altymų ir omega-3“, – sako Mitri. "B altymai palaiko sotumą ir gali pagreitinti medžiagų apykaitą, todėl lengviau greitai numesti svorio", - tęsia ji ir pažymi, kad omega-3 riebalai taip pat mažina uždegimą ir padeda deginti riebalus. Lašišoje esantys b altymai, pasak Schilling, yra „ląstelės statybinė medžiaga ir būtina norint sukurti liesą raumenų masę organizme.Kitas privalumas, kai į savo mitybą įtraukite pakankamai b altymų bandant numesti svorio, pasak Schillingo, yra tai, kad b altymai padės jums jaustis sotesniam ilgesnį laiką. „Raginu visus, norinčius numesti svorio, į kiekvieną valgį ir užkandį įtraukti liesų b altymų“, – sako ji, o lašiša tikrai tai tinka!

Shutterstock

4. Graikiškas jogurtas

Nesvarbu, ar šį vitamino D turintį maistą valgote pusryčiams, kaip užkandį ar net kaip sveiką desertą, graikiškas jogurtas yra žinoma svorio metimo jėga. "Jame yra tam tikros rūšies riebalų, vadinamų konjuguota linolo rūgštimi (CLA), kuri pagreitina riebalų deginimą", - sako Mitri. Pasak jos, jame taip pat yra probiotikų, kurie padeda palaikyti sveiką žarnyną, būtiną bet kokiai svorio metimo dietai. „Galiausiai, jame gausu kalcio ir vitamino D, kurie, kaip buvo įrodyta, tyrimais yra skirti pilvo riebalams“, – daro išvadą ji.

Kategorija: