Yra daug skirtingų faktorių tarp jūsų mitybos ir bendro gyvenimo būdo, kurie gali prisidėti prie kovos su svorio metimu, tačiau dažnai tai yra mažiausi veiksniai, kurie slypi po tuo radaru, kurie pirmiausia gali būti k alti dėl skalės plokščiakalnio. Ne kartą buvo sakoma, kad saikas yra svarbiausias dalykas, ir tiesa, kad norint numesti svorio, subalansuotoje mityboje yra vietos visiems mėgstamiems maisto produktams. Tačiau yra keletas ingredientų, kurie natūraliai yra mažiau naudingi siekiant jūsų tikslų nei kiti, o tam tikrų maisto produktų perteklius gali būti jūsų rezultatų k altininkas.

Dėl to dirbtinis saldiklis yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl sunku numesti svorio, tačiau supratus, kodėl taip yra, bus lengviau sumažinti suvartojamo cukraus kiekį ir sukurti sveikesnę mitybą, kad tinkamai pamaitintumėte savo kūną.

„Shutterstock“ per „TonelsonProductions“.

Pablogina potraukį cukrui

Potraukis yra visiškai natūralus ir jų klausymasis leis jūsų kūnui pasakyti, ko jam reikia, kad jaustumėtės puikiai. Tačiau pakeitę cukrų dirbtiniais saldikliais, iš tikrųjų pabloginate savo potraukį saldiems maisto produktams, o tai sukelia pernelyg didelį pasitenkinimą, jei manote, kad to reikia jūsų organizmui.

„Dirbtiniai saldikliai, nors ir neturi kalorijų ar cukraus, iš tikrųjų gali padidinti jūsų potraukį cukrui, o tai, jei bandote sumažinti pridėtinio cukraus ir perdirbto maisto kiekį, gali būti neproduktyvus ir labai varginantis“, – aiškina. registruota dietologė Zoë Schroeder.

Tai galima paaiškinti tuo, kad dirbtiniai saldikliai yra daug saldesni nei natūralūs, todėl sukelia didesnę priklausomybę. „Mūsų smegenys iš tikrųjų to trokšta dar labiau ir reikalauja dar daugiau įprasto cukraus, kai jo turi, kad pasiektų tą patį saldumo lygį, kad būtų patenkintas“, – priduria Schroederis.

Nors galite pasirinkti nulinės kalorijos saldiklius, kad sutaupytumėte kalorijų, ilgainiui dėl šių maisto produktų saldumo ir jų skatinamo potraukio galite trukdyti siekti tikslo sumažinti suvartojamo cukraus kiekį. .

Shutterstock

Cukraus nėra visiškai blogai įtraukti į savo mitybą, o palaikydami sveiką cukraus kiekį kraujyje užtikrinsite, kad jausitės energingi ir geros nuotaikos. Tačiau kaip alternatyvą vartodami dirbtinius saldiklius, jūsų organizmui gali kilti pavojus ne tik norint numesti svorio.

„Naujas tyrimas rodo, kad per daug dirbtinių saldiklių iš tikrųjų gali sukelti atsparumą insulinui, panašiai kaip per didelis cukraus kiekis.Atsparumas insulinui yra diabeto pirmtakas“, – aiškina Schroederis. Todėl, norint išsaugoti visas kūno savybes (įskaitant sveiką svorio metimą), reikia vartoti kuo mažiau cukraus, kad būtų galima rinktis natūralesnius, pavyzdžiui, vaisius.

Vaisiai yra sveikų cukraus š altinių pavyzdys, kuris gali pagerinti jūsų savijautą ir pasiūlyti kūnui skaidulų, kurios savo ruožtu padidins sotumo jausmą ir sumažins persivalgymą. „Vaisiuose yra natūralaus cukraus, o tai reiškia, kad su jais yra daug kitų naudingų maistinių medžiagų, pavyzdžiui, skaidulų, vitaminų ir mineralų, antioksidantų ir fitonutrientų“, – pažymi Schroederis.

Atkreipti dėmesį į savo kūno poreikius, per daug nekreipiant dėmesio į svorio metimą, galiausiai bus pati naudingiausia jūsų savijautos gerinimo taktika, o sveika ir subalansuota mityba natūraliai lems sveiką išvaizdą.

Jei turite didelį smaližių dantį ir ieškote daugiau maistingų būdų, kaip patenkinti šį troškimą, pabandykite naudoti vaisius kaip priemonę sumažinti suvartojamo dirbtinio cukraus kiekį ir patenkinti tai, ko reikalauja jūsų kūnas.„Pavyzdžiui, „gražus grietinėlė“ yra šaldytas bananas ir sumaišyti nesaldinti kakavos milteliai“, – sako Schroederis. „Bananas suteikia daug natūralaus saldumo, o dėl kakavos miltelių jis tampa sodrus ir šokoladinis, nepridedant jokio cukraus.“

Nedideli, bet apgalvoti dietos pakeitimai ilgainiui gali turėti didelės įtakos jūsų organizmui, todėl užuot cukrų pakeitę dirbtiniu saldikliu, kad sumažintumėte kalorijų kiekį, rinkitės visą maistą, kad gautumėte maistingesnį ir sotesnį saldumyną. .

Kategorija: