Nesvarbu, ar ji ant scenos dėvi seksualius bodžius, ar beveik nesimato „Instagram“, Dua Lipa visada yra ta, kurią reikia stebėti, kai kalbama apie stilių. 26-erių metų vaikinas išmano sukrečiančias tendencijas, kurių niekada nebūtume pagalvoję išbandyti (pavyzdžiui, šis neoninis katės kostiumas). „Don’t Start Now“ hitų kūrėjas ne kartą mus sužavėjo, o kai pamatėme korsetą, kurį ji ką tik nešiojo, turėjome padaryti du kartus.

Dua Lipa pastaruoju metu žudo – nuo ką tik išleistos dainos „Sweetest Pie“ su Megan Thee Stallion iki jos „Future Nostalgia“ turo. Ir Dua visa tai darė epiniu stiliumi.Pavyzdys: Viktorijos laikų korsetas buvo dar seksualesnis su permatomomis pėdkelnėmis. Kovo 16 d. Dua prisijungė prie „Instagram“ ir pasidalino šiuo tvankiu žvilgsniu su savo 81 mln. sekėjų. Ant keturių medaus puodo jaustukų paženklintas Dua korsetas „tinka“ sulaukė daugiau nei 2,1 mln. žmonių, ir mes visai nesistebime. Mums patinka jos Marie Antoinette įkvėptas korsetas, puoštas atlasu ir kaip ji derino jį su permatomomis juodomis pėdkelnėmis, lankeliais, daugiasluoksniais žiedais ir lakuotais platforminiais kulnais.

Nors šis korsetas Dua tikrai skiriasi, ji yra didelė retro stiliaus, ypač visų y2k, gerbėja. Ji buvo pastebėta laukinėse ankstyvosiose tendencijose, pradedant nuo kelnaičių, permatomų korsetinių suknelių, mažų mini sijonėlių ir kt. Dua taip pat yra bikinių karalienė, o neseniai buvo pastebėta ilsintis nuo įtempto kelionių grafiko ir atsipalaidavusi paplūdimyje. menkas rožinis bikinis Majamyje. Dua nuolat keliaus po pasaulį iki liepos pradžios, o po to pailsės kelioms savaitėms. Pamatę tokias įžymybes kaip Katy Perry ir Carrie Underwood, nusirengusias savo naujausiuose pasirodymuose, nekantraujame pamatyti visą seksualią Dua išvaizdą ir už scenos.

Kategorija: