Jennifer Lopez, 52 gerbėjai visiškai apstulbino savo naujausią „Dolce & Gabbana“ fotosesiją, kai ji praėjusią savaitę savo „Instagram“ tinkle paskelbė tvankius, apatiniu apatiniu trikotažu vilkinčius nuotraukas. J.Lo vaidino naujoje italų prabangos prekės ženklo pavasario/vasaros akinių kampanijoje, skirtoje pažymėti D&G „naujus siluetus ir drąsias, modernias linijas“, kaip instagrame rašė mados namai, laikydami, kad „Marry Me“ žvaigždė yra puikus jos „vertybių“ pavyzdys. grožio ir jausmingumo“. Negaliu su tuo ginčytis!

Hustlers aktorė dėvėjo visiškai juodą, vienspalvį drabužį su kiekvienu Dolce & Gabbana kūriniu. Tai buvo permatoma, juodo tiulio liemenėlė, derančios permatomos nėriniuotos kelnaitės ir juodas dvigubas karoliukų p altas, kurį ji užsivilko ant apatinio trikotažo komplekto.

Fotografijoje buvo paryškinti jos akiniai nuo saulės „Black Sicilion Taste“, kuriuos ji suporavo su aukso perlų DG logotipo prisegamais auskarais ir ikoniniu logotipu sujungiamu kaklo karoliu. Kitose kampanijos nuotraukose Lopez pasipuošė akiniais juodais rėmeliais, nėriniais, gėlėtais apatiniais marškinėliais ir pozavo su klasikiniu D&G modeliavimo alum Davidu Gandy, kad sukurtų itin žavingą vaizdų rinkinį.

Hitarų kūrėjas „On the Floor“ praėjusią savaitę taip pat pozavo apsivilkęs juodą apatinį trikotažą kitam seksualiam, odą apnuoginusiam projektui – jos dainos „Marry Me“ vaizdo klipui, jos naujojo romano komedijos tituliniam kūriniui. vaidina Owenas Wilsonas.

Su apranga, kuri puikuojasi jos tonizuota figūra ir švytinčia oda, tas posakis „jei turi, parodyk“ tikrai tinka Lopez, nes ji tikrai turi „tai!“

Kategorija: