Nuo veidą glostančių kirpimų iki madingų stilių iki nesenstančio dažymo – yra daug būdų, kaip galite atrodyti jauniau, jei salone gerai susitvarkytumėte. Priešingai, yra keletas įprastų klaidų, kurias daugelis moterų gali padaryti su savo kasomis, kurios, kaip pabrėžia kirpėjai, gali jas pasenti. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekėme su plaukų ekspertais ir profesionaliais plaukų stilistais Ghanima Abdullah, „The Right Hairstyles“ kosmetologe, ir Lauren Udoh, „WigReports“ plaukų kūrybos direktore. Perskaitykite plaukų gerbėjų patarimus, kurie gali padėti išvengti veido metų.

Shutterstock

1. Dažymas per tamsia arba per šviesia retėjančių plaukų spalva

Senstant daugelis iš mūsų patiria plaukų slinkimą arba plonesnes sruogas, o vienas iš būdų tai dažnai pabrėžiama – itin tamsi plaukų spalva ir nepakankamai plaukų, kad jie atrodytų pilni. „Jei jūsų plaukai slenka, tikrai nenorite dažyti plaukų juodai ar tamsiai rudai“, - sako Abdullah. „Tamsios spalvos gali pabrėžti bet kokią matomą galvos odą. Verčiau išbandykite šviesiai rudą su šviesiais akcentais“, – tęsia ji. „Šis gražus mišinys daugiau dėmesio skiria gražiai jūsų plaukų spalvai, o tinkamai sušukavus“, – pažymi Abdullah, jis gali pašalinti galvos odą. Udohas priduria, kad per tamsus „plaukai gali atrodyti plonesni ir nebegyvi“, o per šviesiai „galvos oda gali tapti labiau matoma“. Ji sako, kad svarbu rasti spalvą, kuri atitiktų jūsų odos atspalvį ir suteiktų plaukams sveikos išvaizdos.

Shutterstock

2. Per didelis stilius / kūno išlyginimas

Daugelis slenkančius plaukus turinčių moterų dažnai daro klaidą perdėdamos plaukus, kad suteiktų jiems daugiau apimties ir kūno, aiškina Udoh. „Dėl to plaukai iš tikrųjų gali atrodyti vingiuoti ir negyvi, taip pat gali paryškinti visas veido raukšles ar linijas“, - sako ji. Jei jums patinka, kad jūsų spynos būtų tiesios, Abdullah siūlo pradėti nuo vidutinio ilgio nuo lygintuvo. „Kai lyginate šaknis, jūsų plaukai gali atrodyti per plokšti ir todėl vyresni“, – sako ji. Tačiau pradedant nuo vidutinio ilgio ir pereinant prie galiukų, galėsite išlaikyti tam tikrą garsumą. „Taip pat lyginkite plaukus aukštyn, toliau nuo galvos odos, o ne žemyn, – pataria Abdullah, – tai taip pat suteikia kūno.

Shutterstock

3. Sunkių formavimo priemonių naudojimas ploniems plaukams

Sunkūs geliai ir putos gali apsunkinti plaukus ir atrodyti riebūs, sako Udoh, o naudojant per daug šilumos, plaukai gali pakenkti ir atrodyti trapūs.„Svarbu rasti lengvų produktų, kurie padėtų plaukams suteikti apimties ir apimties jų neapsunkindami“, – pabrėžia ji. Jei pastebėjote, kad su amžiumi keičiasi plaukų struktūra, Abdullah pateikia šiek tiek įžvalgos. „Dėl estrogeno praradimo jūsų plaukai gali tapti plonesni, o tai reiškia, kad jie gali labiau slinkti“, – sako ji. „Net jei niekada anksčiau to nereikėjo, išbandykite nenuplaunamą kondicionierių. Kol jis lengvas, jis padengs jūsų sruogas, kad išvengtumėte garbanojimo, bet jūsų plaukai nebus apsunkinti“, – tęsia ji. Abdullah sako, kad keli lašai jojobos aliejaus po džiovinimo smūgiu gali padaryti tą patį.

Shutterstock

4. Labai ilgi arba labai trumpi plaukai

Plaukams plonėjant ir senstant, ekspertai pastebi, kad svarbiausia rasti pusiausvyrą su ilgiu. Idealus kirpimas, atsižvelgdamas į jūsų veido formą, nepadidins galvos odos ir nepridės plokščios, nuobodžios svorio.„Jei jūsų plaukai slenka, stenkitės išlaikyti ilgį tarp pečių ir ausų, tokiu būdu jie atrodys pilnesni ir jaunatviškiau“, - priduria Abdullah, sakydamas, kad jei jūsų plaukai per ilgi, jie atrodo dar plonesni, o tai gali tave gerokai pasendina“. Udoh sutinka, kad netinkamas kirpimas gali turėti įtakos plaukų slinkimui. „Per daug nukirpus plaukai gali atrodyti dar plonesni, o dėl per trumpo stiliaus galvos oda gali būti geriau matoma“, – sako ji. Udoh daro išvadą, kad svarbu rasti stilių, kuris glotnintų jūsų veido formą, o ypač tokį, kuris pagerintų jūsų plaukų išvaizdą.

Kategorija: