Kritikų pasirinkimo apdovanojimai sekmadienį, kovo 13 d., buvo kupini žavingos išvaizdos dėl nuostabių pasirodymų ant raudonojo kilimo, pavyzdžiui, „Geriausios aktorės“ nominuotos Lady Gagos, „Geriausios komedijos serialo aktorės“ nominuota Selena Gomez ir „SeeHer“ apdovanojimo laureatė Halle Berry. Tačiau ne jie vieninteliai ant raudonojo kilimo siūlė galvą verčiančius, o kartais net žandikaulius slegiančius žvilgsnius, nes tiek daug kitų A kategorijos dalyvių norėjo pavogti pasirodymą su savo dramatiškais ir vos išvystančiais ansambliais.

Kritikų pasirinkimo apdovanojimuose buvo daug drąsios ir provokuojančios išvaizdos, kuri labai mažai paliko vaizduotei – tiek, kad negalime patikėti, kad kai kurios įžymybės neturėjo drabužių spintos veikimo sutrikimų.(Rita Ora, mes žiūrime į tave!) Nuo itin aukštų skeltų iki neįtikėtinai žemų iškirpčių (o kartais ir abiejų vienu metu!) ant raudonojo kilimo netrūko drąsių žvilgsnių. Pažvelkite į keletą kitų mūsų mėgstamiausių

Rita Ora „Elie Saab Haute Couture“

Rita dalyvavo Kritikų pasirinkimo apdovanojimuose su savo vaikinu Taika Waititi ir jie atrodė kaip poros įvarčių įkūnijimas! Tačiau būtent kaštoninės spalvos aksomo iškirpta Elie Saab Couture suknelė, kurią vilkėjo 31 metų dainos „You For Me“ dainininkė, tikrai atkreipė mūsų dėmesį, nes nukirptas numeris buvo vienas seksualiausių viso raudonojo kilimo kūrinių! Mes neįsivaizduojame, kaip ji nemirktelėjo fotoaparatų, ir sveikiname jai už drąsą dėvėti tokį drąsų ansamblį be jokių apatinių!

Mandy Moore filme Elie Saab Haute Couture

Nesitikėjome, kad „This is Us“ žvaigždė suteiks tokią odą atidengiančią išvaizdą, bet dėl to nepykstame! Tiesą sakant, mes esame apsėsti jos šampano spalvos Elie Saab Couture suknele ir, nors ji buvo su viena žemiausių, labiausiai smailėjančių iškirpčių, 37 metų aktorė vis tiek sugebėjo atrodyti eteriškai ir žavingai, kai ji grakščiai plūduriavo. palei raudoną kilimą.Nežinome, kaip jai tai pavyko, bet esame įsimylėję!

Venus Williams Atelier Versace

41-erių septynis kartus „Didžiojo kirčio“ vienetų nugalėtoja puikavosi savo itin pavydėtinu kūnu viename provokuojančių numerių per visą apdovanojimų ceremoniją. Ir nemanome, kad kas nors kitas būtų galėjęs tai padaryti taip pat! Esame nustebę!

Kaitlyn Dever Miu Miu

25 metų Dopesick aktorė taip pat gavo „mažiau yra daugiau“ pastabų, nes ji žengė raudonu kilimu vilkėdama glotnią raudoną „Miu Miu“ suknelę, kurios priekis buvo iki bambos! Mums patinka, kaip ji leido suknelei kalbėti kuo mažiau papuošalų ir aksesuarų, o plaukus dėvėdavo glotniai ir neatitraukiančiais dėmesio.

Angelica Ross in Valdrin Shahiti

41 metų „Pozos“ žvaigždė ant raudonojo kilimo padarė didžiulį pasisakymą, išdidžiai demonstruodama viską – nuo pečių iki dekolte iki nesibaigiančių smeigtukų. Blizganti suknelė buvo net šiek tiek permatoma, todėl nemanome, kad išvaizda galėjo būti daug ryškesnė!

Alana Haim iš Louis Vuitton

30-metė saldymedžio picos aktorė šį apdovanojimų sezoną žaibiškai užsidegė, o ne išimtis buvo ir pagal užsakymą pagamintas Louis Vuitton kūrinys, kurį ji dėvėjo Kritikų pasirinkimo apdovanojimuose. Ji išdrįso apsirengti blizgančia juoda suknele, kurios priekyje buvo itin ryškus skeltukas, leidžiantis puikiai puikuotis abiem kojomis.

Stephanie Beatriz filme Tony Ward

41 metų Encanto žvaigždė puikavosi stulbinančiu violetiniu Tony Wardo numeriu, kuriame buvo ne tik gilus priekis, bet ir skeltukas iki juosmens. Kodėl verta rinktis vieną odą atskleidžiantį elementą, kai galite turėti abu?! Seksualios violetinės raudono kilimo suknelės šiuo metu išgyvena didžiulę akimirką, nes vis dar negalime nustoti galvoti apie smukusį Gucci kūrinį, kurį tą patį vakarą vilkėjo Salma Hayek per BAFTA!

Elizabeth Olsen pagal užsakymą Armani Privé

Mes nesitikėjome kažko tokio drąsaus iš jauniausios Olsen sesers, bet vaikinas, džiaugiamės, kad ji prisiėmė tokią rimtą riziką! 33-ejų metų Daktaras Streindžas filme „Beprotybės multivisatas“ atrodė neįtikėtinai ir, nepaisant itin gilaus suknelės priekio, vis tiek sugebėjo atrodyti prašmatniai ir elegantiškai, o ant raudonojo kilimo neužkišo nė kojos. Mažesnio nesitikėjome!

Indya Moore beveik b alta spalva

Dar viena A-listė, kuri pribloškė savo drąsiu ir drąsiu „Critics' Choice“ ansambliu, buvo 27-erių „Pozos“ žvaigždė, kuri pasipuošė pavydėtinomis supermodelio kojomis vilkėdama b altą suknelę, aptrauktą blizgučiais, dėl kurių žandikauliai atšoko. pasaulis! Oho!

Kategorija: