Sveikų ir subalansuotų valgių kūrimas, papildantis savo mitybą norint numesti svorio, yra labai svarbus norint pastebėti teigiamus pokyčius savo kūne, o maistinių medžiagų turinčių patiekalų gaminimas yra vienas geriausių būdų tiksliai žinoti, kas patenka į jūsų kūną. Nors paprastai pripažįstama, kad perdirbtas maistas nėra pats sveikiausias pasirinkimas reguliariai vartoti, gali būti sunku suprasti, kur nubrėžta ši riba, ypač kai kalbama apie maistą mikrobangų krosnelėje.

Žinoma, viskas priklauso nuo to, kokius šaldytus patiekalus renkatės įtraukti į savo racioną, tačiau nors šie patiekalai taip pat laikomi nesveika, realybė yra tokia, kad jie gali būti tokie pat geri. jums kaip šviežias maistas, turintis keletą pastebimų privalumų ir trūkumų.

Shutterstock

Juose gali būti daug natrio

Žvelgdami į bet kurio šaldyto ar supakuoto patiekalo mitybos faktus galėsite tiksliai žinoti, kokių ingredientų dedate į savo kūną, o šaldytos vakarienės gali būti laikomos sveikomis, jei renkatės daug įvairių makroelementų, juose taip pat gali būti itin daug natrio. „Natris yra didžiausi spąstai su iš anksto paruoštomis vakarienėmis. Neturėtume valgyti daugiau nei 2300 mg natrio kiekvieną dieną, o daugelis šių valgių labai prisideda prie bendro natrio suvartojimo“, – įspėja Paula Doebrich, MPH, RDN. Vartojant perteklinį natrio kiekį, gali atsirasti pilvo pūtimas ir uždegimas, taip pat organizmas gali išlaikyti vandens svorį, o tai gali būti visiškai nepatogu.

Shutterstock

Jie gali būti maistingesni nei švieži maisto produktai

Be natrio kiekio jūsų valgiuose, vakarienės mikrobangų krosnelėje iš tikrųjų gali būti tokios pat maistingos, jei ne daugiau, nei šviežios vakarienės ir jei jums reikia pasikliauti šiais patiekalais, kad išlaikytumėte sveiką įtemptą tvarkaraštį, sako Doebrichas. daugiau galios tau.„Mikrobangų krosnelė buvo demonizuojama dešimtmečius ir laikas nustoti gąsdinti žmones naudoti šį visiškai saugų gaminimo būdą“, - pažymi ji. „Tai gali būti puikus būdas gauti maistinių medžiagų žmonėms, kurie neturi laiko gaminti, o kai kuriais atvejais nauda sveikatai netgi bus didesnė. Nepaisant to, vis tiek turite įsitikinti, kad jūsų pasirinkimas yra subalansuotas, rasti šaldytų patiekalų, kuriuose yra įvairių b altymų ir daržovių, tačiau juose yra mažai natrio ir cukraus.

Ne paslaptis, kad vitaminai ir mineralai yra gyvybiškai svarbūs sveikam ir gerai maitinamam organizmui, o mikrobangų krosnelėje keptose vakarienėse gali būti daug būtinų maistinių medžiagų. „Kai kurie maisto produktai bus maistingesni, kai jie kaitinami mikrobangų krosnelėje, nes mikrobangų krosnelės naudoja mažiau šilumos nei kiti gaminimo būdai, o gaminimo laikas yra trumpesnis“, – sako Doebrichas. „Maisto medžiagos, kurios paprastai sunaikinamos veikiant karščiui, yra vitaminas C, kai kurie B grupės vitaminai ir folio rūgštis, taip pat daugelis antioksidantų. Taigi, mikrobangų krosnelės naudojimas sveikiems patiekalams ruošti gali turėti tam tikrą poveikį sveikatai.Žinoma, iš pradžių vis tiek turėsite pasirinkti patiekalus, kuriuose yra šių maistinių medžiagų, tačiau šaldyti patiekalai gali juos išsaugoti veiksmingiau, kad pamaitintų jūsų kūną.

Gera nykščio taisyklė renkantis šaldytą vakarienę – įsitikinkite, kad jūsų patiekale yra porcija daržovių, maždaug ketvirtadalis lėkštės b altymų ir ketvirtadalis lėkštės nesmulkintų grūdų, siūlo Doebrichas. Tai padidins jūsų vakarienės sotumą, ilgiau išliksite sotūs ir sumažinsite poreikį beprotiškai užkandžiauti. Savo ruožtu tai leis lengvai numesti svorio. Dienos pabaigoje, pasak Doebricho, nereikėtų baimintis valgant mikrobangų krosnelėje, kol tikrinate maistingumo etiketę. „Mikrobangų krosnelėje ir kitu būdu termiškai apdoroto maisto maistinė vertė mažai skiriasi.“

Kategorija: