Senstant mūsų organizmas natūraliai gamina mažiau kolageno – b altymo, susijusio su odos elastingumu ir sveikais sąnariais. Siekdami padėti kūnui pagerinti odos tempimą (ir sumažinti raukšles bei kitus senėjimo požymius), daugelis žmonių naudojasi kolageno kiekį skatinančiais papildais ir valgo odą stangrinantį maistą, kuris dar labiau skatina b altymų gamybą. Susisiekėme su odos ir sveikatos ekspertu Lance'u Herringtonu, „Unico Nutrition Inc.“, modernaus sveikatos ir sveikatingumo papildų prekės ženklo, įkūrėju ir generaliniu direktoriumi. Skaitykite toliau, kad gautumėte patarimų ir patarimų, kaip rasti jums tinkamą tipą.

Shutterstock

Žodžiu papildų tipai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

"Nuo 25 metų mūsų kolageno kiekis pradeda mažėti, o įrodyta, kad geriamasis papildas padidina jūsų kiekį kraujyje, aiškina Herrington. Kolagenas yra vienas iš efektyviausių papildų rinkoje, jei norite pagerinti savo odos sveikatą ir kokybę, sako Herrington."

"

Ieškokite produkto su 1 ir 3 tipo kolagenu, nes tai bus naudingiausia jūsų odai, priduria jis. Kalbant apie kitus „varpelius ir švilpukus“ ar kitus ingredientus, kurie gali veikti kartu su kolagenu, Herrington siūlo pažvelgti į vitaminą B (niacinamidas konkrečiai ) ir vitaminas C, nes šie vitaminai padeda jūsų kūnui toliau gaminti savo kolageną, o jūs papildote jį išoriškai."

Shutterstock

"

Kitas ingredientas, kurį tikriausiai matėte vietinės odos priežiūros produktuose, yra hialurono rūgštis Produktas dažniausiai naudojamas senėjimą stabdančiose priemonėse, tokiose kaip serumai, drėkikliai ir kt., ir giriamas už jos gebėjimas drėkinti sausą odą ir padėti išlaikyti būtiną drėgmę, kad oda būtų stangresnė. Dauguma žmonių to nežino, pažymi Herringtonas, bet jūs taip pat galite nuryti hialurono rūgštį ir gauti dar geresnį atsaką. Hialurono rūgštis suriša vandenį su kolagenu, todėl oda tampa minkštesnė, labiau drėkinama."

Apskritai, apsilankymas pas dermatologą yra labai svarbus, jei nežinote, nuo ko pradėti nuo į odą skirtų papildų. Atidžiau pažvelgus į produktus, kurių sudėtyje yra 1 ir 3 tipo kolageno, vitamino B, niacinamido, vitamino C ir hialurono rūgšties, taip pat būtų gera vieta pradėti, nes visa tai yra susijusi su populiariais senėjimą stabdančiais produktais, kuriuos dažnai rekomenduoja ekspertai. .

Kategorija: