Lady Gaga buvo ne vienintelis žinomas veidas, kuris sekmadienį, kovo 13 d., vykusiuose Britų akademijos kino apdovanojimuose demonstravo savo išlinkimus su puošnia ir figūrą išryškinančia suknele. Ant BAFTA raudonojo kilimo buvo seksualiausia išvaizda, kurią matėme per visą apdovanojimų sezoną – ir taip yra todėl, kad tiek daug A kategorijos dalyvių nusprendė pademonstruoti savo pavydėtiną figūrą ir vilkėti sukneles su drąsiausiomis, iškirptomis iškirptėmis! (Galbūt juos įkvėpė itin ryškus raudonojo kilimo vaizdas iš ACM apdovanojimų anksčiau šį mėnesį?!) Štai tik keletas mūsų mėgstamiausių

Salma Hayek Gucci

55 metų „House of Gucci“ žvaigždė privertė mūsų žandikaulius nuleisti iki grindų, kai ji žengė raudonu kilimu vilkėdama gundančią sodriai violetinę aksominę ir nėriniais puoštą Gucci suknelę su seksualiausia iškirpte! O kad būtų dar daugiau wow faktoriaus, suknelė prilipo prie nepriekaištingos Hayek figūros ir turėjo šlaunis siekiančiu skeltuku, kad parodytų ir jos pavydėtinus segtukus. Tiek daug wow faktoriaus!

Naomi Campbell mieste Burberry

51 metų nauja mama taip pat mėgavosi aksomu, apsivilkusi savo ikoniškus supermodelio daiktus nesenstančioje juodoje aksominėje Burberry suknelėje su labai drąsia, žema kvadratine iškirpte. Mes nesitikėjome nieko kito, išskyrus tobulumą!

Alana Haim, Louis Vuitton

30-metė Licorice Pica žvaigždė nenusivylė, kai ji plūduriavo BAFTA raudonuoju kilimu ir patiekė eterišką, tačiau provokuojančią tikrovę su nuostabia šviesiai žalia pagal užsakymą pagaminta Louis Vuitton suknele, kuria vis dar esame apsėsti.Plaukai, makiažas ir papuošalai taip pat buvo tobuli!

Daisy Edgar Jones „Gucci“

23 metų „Normalių žmonių“ žvaigždė ant raudonojo kilimo buvo ne kas kita, o įprasta, nes ji išsiskyrė iš minios su galvą verčiančia turkio spalvos „Gucci“ suknele, kuri gražiai kontrastavo su tamsiais plaukais. drąsiausia viso apdovanojimų šou iškirptė. Tai nebuvo skirta silpnaširdžiams, o Daisy atrodė neįtikėtinai!

Sienna Miller „Gucci“

40-metė amerikiečių snaiperio aktorė BAFTA raudonajam kilimui suteikė seksualumo dėl savo glotnios kreminės spalvos Gucci suknelės, kurios priekis buvo labai įtemptas ir nepaliko vaizduotės. Jos išvaizda dar labiau pagerėjo dėl juodų nėriniuotų pirštinių ir ryškių raudonų lūpų dažų!

Millie Bobby Brown filme Louis Vuitton

18-metė serialo „Stranger Things“ žvaigždė mėgsta maišyti dalykus ant raudonojo kilimo, o mums patinka, kaip ji žaidė su smailėjančiu Louis Vuitton suknelės priekiu.Britų aktorė vilkėjo prancūzų mados namų juodo aksomo ir nėriniuotą suknelę, tačiau po apačia pridėjo juodą nėriniuotą viršutinę dalį, kad išsaugotų savo kuklumą ir įvaizdžiui suteiktų dar vieną aspektą. Viskas veikė sklandžiai ir ji buvo viena geriausiai besirengiančių svečių ant raudonojo kilimo!

Rachel Zegler Vivienne Westwood

Kita žvaigždė, pasirinkusi mėlyną spalvų paletę, buvo 20-metė „West Side Story“ aktorė, kuri puikavosi nuostabia mėlyna Vivienne Westwood suknele su giliai besileidžiančia priekiu ir rankovėmis. .

Léa Seydoux Louis Vuitton

36 metų prancūzų aktorė atrodė kaip Bondo mergina ant raudonojo kilimo, kai ji apakino figūrą puošiančią blizgučiais puoštą Louis Vuitton suknelę, kurios viduryje buvo permatomas juodas korsetas. ir priderintas neprisegtas rankoves. Dėmesys detalėms visos išvaizdos buvo stulbinantis ir įkvepiantis!

Emma Watson filme Oscar de la Renta

Hario Poterio gerbėjai buvo sužavėti pamačiusi, kaip Watson puošia BAFTA raudonąjį kilimą, kurį ji pasirinko vilkėdama smagią juodai b altą Oscar de la Renta suknelę su paprastu prigludusiu priekiu ir įmantriu asimetrišku sijonu. Watsonas laikėsi vienspalvės temos ir pasipuošė juodais kulnais bei b altu sankabos krepšiu. Tikėkimės, kad tai ne paskutinis jos raudonasis šių metų apdovanojimų sezono kilimas!

Kategorija: