Nuo eksperimentų su balintais antakiais Versace kilimo ir tūpimo taku iki įspūdingų, naujai platininių plaukų, Gigi Hadid stilinga Paryžiaus mados savaitės išvaizda šį sezoną patraukė visų dėmesį. 26 metų supermodelis anksčiau šį mėnesį taip pat puošėsi žemo kirpimo, popmeno raštais margintu „Lanvin“ dizaino bodžiu ir, drįstame teigti, yra vienas iš mūsų mėgstamiausių Hadid kostiumų. (Matysi kodėl)

Vieno vaiko mama pasipuošė prigludusiu, ekscentrišku drabužiu iš legendinės prancūzų prekės ženklo Lanvin’s Spring 2023 kolekcijos (su spalvų palete ir detalėmis, dėl kurių Andy Warholas didžiuotųsi).Pirmą kartą Hadid buvo pastebėta už restorano „L’Avenue“ su bodžiu, kuris demonstravo savo stangrią, liekną figūrą su krūtiningesniu viršumi, liemenį priglundančiu ir spalvingu ilgu, derančiu švarkeliu.

Šviesus elementas buvo b altas pagrinde su juodomis aguonomis ir geltonomis detalėmis aplink kiekvieną gėlę. Seksualios siūlės driekėsi Hadid viduriu ir jos kojų šonais, laikydamos kombinezoną kartu ir toliau puikavosi jos išlinkimais. Siekdama užbaigti išvaizdą, ji pridėjo sluoksniuotus „Diamond Triple Row Long Chain Necklace“ iš kito prancūzų prekės ženklo „Messika“ ir didžiulius sidabrinius auskarus su žiedais. Nuostabu!

Ji dėvėjo ilgas, tiesias auksines spynas ir išlaikė septintojo dešimtmečio temą su grafiniu, sparnuotu akių pieštuku ir ryškiai geltonais akių šešėliais, kad atitiktų popmeno įkvėptus kūrinius. Jos skruostikauliai blizgėjo nuo hailaiterio ir šiltų skaistalų, o šiek tiek blizgi, nuoga lūpa sutraukė viską kartu.

Šiame renginyje Hadid taip pat pozavo su draugais legendinio Puerto Riko olimpiečio plaukikės Carloso Nazario gimtadienio vakarėlyje ir avėjo juodus batus smailiais nolais. Galų gale, žiūrint į šią aprangą ir daugelį kitų, kuriuos Hadid modeliavo per mados savaitę, aišku viena – jos nepriekaištingas stilius pritraukia dėmesį tiek ant kilimo ir tūpimo tako, tiek ne!

Kategorija: