Meghan Markle praeityje buvo k altinimų dėl patyčių centre, o dabar 40-metę karališkąją šeimą padavė į teismą jos sesuo Samantha Markle dėl el. laiško, kurį ji kadaise išsiuntė tiems patiems darbuotojams. k altinimus pareiškęs narys. Samantha paduoda savo seserį į teismą dėl šmeižto, konkrečiai susijusio su el. laišku, kurį kunigaikštienė išsiuntė buvusiam darbuotojui Jasonui Knaufui, prieš jam paliekant pareigas Kensingtono rūmuose 2023 m.

El. laiške esantis pranešimas iš pradžių buvo privatus, bet tapo viešas po to, kai buvo paskelbtas per kitą „The Mail on Sunday“ ir „Markle“ ieškinį.2023 m. buvo išleista knyga „Rasti laisvę“ kaip neoficiali kunigaikštienės ir jos vyro princo Harry biografija. Nors Markle tvirtino, kad nepateikė knygos citatų, Knaufas elektroniniu paštu pasiūlė įrodymų, kad kunigaikštienė iš tikrųjų prisidėjo per trečiąją šalį, kuri jos seseriai Samantai atrodė šmeižikiška.

Knauf perdavė el. laiškus Apeliaciniam teismui dėl atskiros problemos su The Mail on Sunday dėl el. laiško, kurį Markle tariamai atsiuntė savo tėvui Thomasui Markle, tačiau su šiais el. laiškais buvo gauta daugiau informacijos apie privatų kunigaikštienės bendravimą. . Iš el. laiškų matyti, kad Markle pateikė citatas „Finding Freedom“, tvirtindama, kad jos sesuo prarado savo vaikų globą – teiginys yra klaidingas.

Samantos Markle pateiktą šmeižto pareiškimą peržiūrėjo Newsweek, kuris citavo jį sakydamas: „2023 m. rugpjūčio mėn. paskelbus knygą „Finding Freedom“ (Meghan) Britanijos teismo procese klaidingai tvirtino, kad ji ir princas Harry neturėjo nieko bendra. su knygos „Finding Freedom“ turiniu, įskaitant šmeižikišką pasakojimą apie (Samantą) ir jos šeimą, kuris buvo aiškiai matomas geriausiai parduodamoje knygoje.

Pareiškime taip pat buvo pridėta: „(Meghan) manė, kad ponas Knaufas buvo jos ištikimas tarnas ir kad jos planas šmeižti ir apšmeižti (Samantha) ir jos šeimą liks paslaptyje. Tačiau Meghan advokatas „Newsweek“ paskelbė pareiškimą, kuriame paneigė teiginius: „Šis nepagrįstas ir absurdiškas ieškinys yra tik nerimą keliančio elgesio modelio tęsinys. Mes skirsime jai minimalų reikalingą dėmesį, o tai yra viskas, ko ji nusipelnė.“

Kategorija: