59 metų Demi Moore per savo legendinę karjerą vilkėjo daugybę ikoniškų juodos spalvos apdarų – nuo nepadoraus pasiūlymo Mugler suknelės iki pečius dengiančio „Fendi“ kostiumo praėjusiais metais ant jų kilimo ir tūpimo tako. Dabar „Ghost“ piktograma ir toliau demonstruoja savo nesenstantį mados ikonos statusą su vingiuotu juodu kostiumu, dėvėtu Saint Laurent Womenswear Paris parodoje anksčiau šį mėnesį (ir mes vis dar to nesibaigėme!)

Moore'as atrodė kaip niekad stulbinančiai ir spindintis su Anthony Vaccarello sukurtu, prigludusiu subtiliu juostiniu kostiumu.Jis pasižymėjo žema iškirpte, auksinėmis sagų puošmenomis ir struktūrizuotomis pečių pagalvėlėmis. Jos aksesuarai papildė jos monochromatinę aprangą, įskaitant akį traukiantį sodriai mėlyną pakabuką, derančias pirštines ir auksines apyrankes.

Jos juodi kulniukai užbaigė skoningą ir išskirtinį paprastą vaizdą, o atviri pirštai išryškina klasikinį raudoną pedikiūrą. „Scarlet Letter“ žvaigždė vilkėjo savo ilgas varnų kasas ir buvo dailiai tiesus. Kalbant apie makiažą, ji spindėjo tūriniu tušu, ryškiais skruostikauliais ir blizgia rožine lūpa.

Instagram tinkle Moore pasidalijo savo nepamirštamos išvaizdos užkulisinėmis nuotraukomis su 2,7 mln. sekėjų. Kovo 2 d. ji padėkojo savo glam komandai savo antraštėje ir parašė: „Tinka @ysl. Sveikiname @anthonyvaccarello su nuostabiu pasirodymu! Glam, @nikki_makeup @grahamnation @bradgoreski”

Sėdėdamas pirmoje renginio eilėje, Moore pasidalijo nuostabia asmenuke su vaizdu į Eifelio bokštą iš laidos fono ir užfiksavo savo mėgstamus žvilgsnius nuo kilimo ir tūpimo tako.Ji rašė: „Kokia garbė dalyvauti ir patirti šią nuostabią, įkvėptą kolekciją su tokiu kvapą gniaužiančiu vaizdu, kuris tarnauja kaip fonas! @ysl @anthonyvaccarello PFW

Kartu su daugybe jos gerbėjų, kai kurie garsūs Moore gerbėjai komentarų skiltyse paliko komentarus, šlovinančius jos ansamblį. „Dang homie“, – rašė Gwyneth P altrow, o Kelly Ripa keturis kartus pridėjo mėlynas širdeles ir žodį „WOW“ kartu su „NUOSTABUS“ (ji neklysta). Moore'o dukra Scout Willis parašė tai, ką visi galvoja: „Šventa, vau, vau!“ kol gerbėjai ir toliau prideda žinutes, kuriose šneka apie jos nesenstantį grožį.

Kategorija: