Penkis kartus nominuota „Oskarui“ Nicole Kidman pastebimai nedalyvavo kasmetiniuose „Oskarų“ nominantų pietuose Los Andželo viešbutyje „Fairmont Century Plaza“ pirmadienį, kovo 7 d., ir jos taip pat trūko BAFTA ir kritikų ceremonijoje. „Choice“ apdovanojimai sekmadienį, kovo 13 d. Ir dabar mes žinome, kodėl! Remiantis pranešimais, 54 metų „Being the Ricardos“ aktorė atsigauna po plyšusio šlaunies raumens ir jai griežtai nurodė gydytojai ilsėtis namuose Nešvilyje!

Pranešama, kad Kidman filmavo būsimą „Prime Video“ serialą „Expats“ (pagal 2016 m. Janice Y.K. Lee romaną „Emigrantas“), kai paūmėjo jau buvęs šlaunies pažeidimas ir ji turėjo nutraukti filmavimą. „Prime Video“ atstovas „Variety“ sakė, kad filmavimas vyko be jos savaitę, tačiau pridūrė, kad bus laikina pertrauka, kol prodiuseriai išsiaiškins, kaip išvengti jos nebuvimo.

Splash News

Nežinome, ar „Big Little Lies“ aktorė po kelių savaičių žengs „Oskarų“ raudonuoju kilimu, bet labai tikimės, kad jai pavyks pasirodyti, nes ji bus nominuota „ Geriausias aktorės pasirodymas pagrindinio vaidmens kategorijoje už velionės Lucille Ball vaidmenį, todėl esame įsitikinę, kad jos raudonojo kilimo drabužis bus kažkas nuostabaus. Filmo „Devyni tobuli nepažįstamieji“ žvaigždė priešinasi Penelope Cruz (Paralelinės motinos), Kristen Stewart (Spencer), Jessica Chastain (Tammy Faye akys) ir Olivia Colman (Paklydusi dukra).

Kidman jau laimėjo Auksinį gaublį už savo velionės komitės atvaizdą, todėl ji galėtų antrą kartą per savo karjerą atsinešti Oskarą; Pirmoji iš jų, žinoma, buvo 2003 m. už Virginijos Woolf atvaizdą filme „Valandos“.Greitai pasveikk, Nicole! Neįsivaizduojame „Oskarų“ raudonojo kilimo be jūsų!

Kategorija: