Naujasis filmo „The Kardashians“ anonsas prakalbo visi, pradedant niekuomet nematytų garsiųjų seserų romantiškų pabėgimų klipų ir baigiant legendinių šeimos kivirčų scenomis. Viename segmente ypač matyti, kaip naujai susižadėjusi pora Kourtney Kardashian (42 m.) ir Travis Barker (46 m.) kalba apie norą susilaukti kūdikio – ir tai išplito beveik akimirksniu.

Nors Kardashian ir jos būgnininkė Blink-182 turi vaikų su savo ankstesniais partneriais, jiedu galvoja apie dar labiau išplėsti savo šeimą, kaip matyti anonse, kai Kardashian aiškiai sako: „Travis ir aš noriu turėti kūdikis“ balsu.

Reklaminėje reklamoje taip pat rodoma pora vaisingumo klinikoje, kai medicinos specialistas liepia Barkeriui „įsidėti mėginį į puodelį“, kol ekranas įtaigiai pasidaro juodas. Tada pasigirsta Kardashian balsas: „Nuimame mikrofonus. Jūs negausite garso“, o klipe prieš jį rodomas durų uždarymas.

Kardashian turi 3 vaikus su savo buvusiu draugu Scottu Disicku, įskaitant Masoną (12), Penelopę (9) ir Reign (7). Barkeris ir jo buvusi žmona Shanna Moakler turi 18 metų sūnų Landoną ir dukterį Alabamą (16) bei Barkerį. taip pat vis dar yra artimas savo buvusiai podukrai (ir vyriausiajai Moaklerio dukrai), Atiana, 22 m.

Kardashian ir Barker dažnai skelbia savo „maišytos šeimos“ nuotraukas ir vaizdo įrašus socialinėje žiniasklaidoje, o atskleidimas, kad jie galvoja apie bendrą vaiką, yra vienas įsimintiniausių naujausio anonso aspektų.

Anonso pabaigoje matome Kardashian gulinčią ligoninės lovoje, kai Barkeris bučiuoja jai ranką į šoną.Praėjusį mėnesį gerbėjai galbūt prisimins, kaip „US Weekly“ artimi š altiniai sakė, kad pora „žiūrėjo į IVF“ (apvaisinimą in vitro) kaip į galimybę susilaukti bendro vaiko. Žvelgiant iš trumpų laidos žvilgsnių, atrodo, kad taip ir yra!

The Kardashians siekia dokumentuoti garsios šeimos gyvenimą po COVID ir pažvelgti į tai, kas dar galėjo pasikeisti ir nutikti po to, kai 2023 m. kovo mėn. baigėsi „Keeping Up With The Kardashians“. Jų naujas šou premjera balandžio 14 d. „Hulu“, „Disney+“ tarptautiniu mastu ir „Star+“ Lotynų Amerikoje.

Kategorija: