Khloe Kardashian išvaizda pastaraisiais metais susilaukė kritikos, nes 37 metų realybės žvaigždė buvo ne kartą k altinama pasidariusi plastines operacijas, neprisiimanti prie pokyčių. Tačiau neseniai pasirodė senas „Keeping Up With the Kardashians“ klipas, kuriame realybės žvaigždė kalba apie savo kūno pakeitimus, o gerbėjai dabar giria vieno vaiko mamą.

@kardashvidz khloekardashian kimkardashian kendalljenner originalus garsas - Kardašhvidz

„Kai esi nuolat fotografuojamas, natūralu, kad jaučiate nesaugumą arba norite pakeisti tam tikrus dalykus apie save“, – sename interviu atskleidė Kardashian.Scenoje taip pat buvo matyti, kaip Kardashian prie gydytojo kabineto kalbėjo apie planuojamas atlikti procedūras ir sako: „Noriu, kad visam užpakaliukui būtų pašalintos strijos ir celiulito lazeris, kurį darome ant mano užpakalio“.

Kardashian taip pat pasakė savo seseriai Kendall: „Turiu strijų ir celiulito, jis dėl manęs daro šiek tiek daugiau. Jūs neturite strijų." Klipas, kuris vėl pasirodė „TikTok“ kelerius metus po jo pasirodymo, sulaukė gerbėjų, kurie savo komentaruose stebėjosi ankstesniu Kardashian skaidrumu. „Kai jie prisipažino atlikę darbą“, – rašė vienas žmogus, o kitas komentavo, – „jie buvo tokie atviri, kad dabar tai slepia“.

37-erių realybės žvaigždė pastaraisiais metais buvo apk altinta, kad pastaraisiais metais ne kartą fotografavo savo nuotraukas, ir nors garsioji šeima teigė, kad jie tiesiog sunkiai dirba sporto salėje, kad pasiektų savo ikoniškas linkas ir tobulai išpuoselėtos figūros, šis klipas parodo, kad ne visada taip buvo, arba jie sulaiko tiesą.

Nors Kardashian greičiausiai neatskleidė visų savo atliktų procedūrų, KUWTK žvaigždė prisipažino, kad atliko „vieną nosies operaciją“, tačiau pasidalijo, kad ji blogai reagavo į botoksą ir nuo to laiko negavo injekcijų. Yra ką pasakyti apie sąžiningumą dėl procedūrų ir nereklamavimo nerealaus grožio standarto, nors Kardashians pasidalijo, kad netiki, kad taip daro.

Kategorija: