Svorio metimo procesas yra sunkus pats savaime, o atsižvelgiant į natūralų senėjimo poveikį, jis turi ir kitų iššūkių. Tačiau, kaip ir daugelyje kitų dalykų gyvenime, numesti svorio ir išlaikyti sveiką svorį įmanoma nuosekliai. Tai reiškia, kad nusistatyti savo rutiną ir tikslus yra ypač naudinga sulaukus 50 metų. Susisiekėme su registruota dietologe Melissa Mitri, MS, RD, kuri padėjo pateikti 4 svarbius viso gyvenimo svorio metimo patarimus.

Shutterstock

1. Likite aktyvūs

"Nuolatinis fizinis aktyvumas padidina jūsų galimybes sėkmingai numesti svorio ir išlaikyti sveiką formą, sako Mitri. Daugelis žmonių pirmuosius 2 metų mėnesius pradeda visavertę treniruotę, tačiau vėliau jos ne visada laikosi, priduria ji. Nusistatykite sau realius tikslus ir būtinai užsiimkite mankšta, kuri jums iš tikrųjų patinka“, – tęsia ji. Mitri sako, kad užuot sutelkę dėmesį tik į kalorijų deginimą, turėtumėte sutelkti dėmesį į pratimų tipą, kurį norėtumėte atlikti vėl ir vėl, ir priminti sau, kaip geriau jaučiatės tai atlikę. Tai taikoma kiekvienai amžiaus grupei, bet ypač 50 metų ir vyresniems žmonėms, nes reguliari mankšta suteikia daug naudos sveikatai."

Shutterstock

2. Sekite savo pažangą

"Tyrimai parodė, kad žmonėms, kurie veda maisto žurnalą, geriau pavyksta numesti svorio ir jį išlaikyti.Maisto stebėjimas priverčia jus būti atsakingais ir geriau suvokti savo įpročius, todėl mažiau valgote be proto, sako Mitri. Jei maisto registravimas nėra jūsų reikalas, ji pažymi, kad vis tiek galite stebėti savo pažangą kitais būdais, pvz., mankštos rutiną, svorį ar kūno sudėties matavimus kaip progreso matavimus. Svarbiausia yra organizuotumas ir nuoseklumas, ypač atliekant šį veiksmą."

Shutterstock

3. Raskite su maistu nesusijusių būdų, kaip valdyti stresą

"Natūralu, kad mes turime valgyti, kad patenkintume alkį, tačiau, kaip pabrėžia Mitri, daugelis iš mūsų valgome dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, norėdami pajusti stresą. Sukurkite sveiką aplinką savo namuose, kad kilus stresui nebūtų lengvai pasiekiami maisto produktai, kurie sukelia stresą, sako Mitri. Tada sukurkite sveikų ne maisto būdų, kaip numalšinti, sąrašą. Pavyzdžiui, ji siūlo medituoti, paskambinti draugui arba eiti pasivaikščioti, kad išsivalytų.Galiausiai ji sako, kad valgymas, kai nealkanas, gali trukdyti mesti svorį ir turėtų būti pakeistas naudingesniu būdu išvalyti mintis (be galimybės priaugti svorio)."

Shutterstock

4. Apdovanokite save kelyje

"Svorio metimo kelionėse daugelis iš mūsų būna tokie griežti sau, jei nepastebime rezultatų taip greitai, kaip tikėjomės. Svorio metimo ir sveikatos gerinimo procesas yra maratonas, o ne sprintas iki finišo, pabrėžia Mitri. Jūsų kelyje gali kilti pakilimų ir nuosmukių, ir tai visiškai normalu. Norėdami išlaikyti motyvaciją, švęskite savo mažus laimėjimus, tokius kaip pirmieji 5 svarai, sugebėjimas pakelti svorį ar geresnis miegas. Ji sako, kad jų užrašymas gali įkvėpti jus švęsti savo pažangą, nes teigiamas mąstymas padės ne tik išlaikyti jums patinkantį svorį arba sveikai numesti svorio, bet ir jūsų psichinei sveikatai, o tai labai svarbu. ."

Kategorija: