Jau kalbėjome apie TikTok „Stiklinių plaukų“ tendenciją, tačiau vien profesionalių stiliaus patarimų gali nepakakti. Jei norite pabandyti atrodyti, jums gali prireikti pagalbos iš kai kurių naujų plaukų produktų, kurie ką tik pasirodė rinkoje. Nuo odeles lyginančio plaukų blizgesio iki „lamelinio“ vandens – šie nauji lašai leis išlyginti plaukus nepažeisdami jų karščiu (dar žinomi kaip stiklo plaukų mįslė!).

„Karščio naudojimas tiesinimui pažeidžia ne tik odelę, bet ir kotą“, – sakė Manheteno dermatologas Danas Belkinas.

„Tai padaro jūsų plaukus poringesnius“, – paaiškino jis. Matote, plaukai žvilga, kai odelė yra „gera ir nepažeista“.

„Kai odelė yra šiurkštesnė arba joje yra skylių, plaukai yra neigiamai įkrauti, pablukę, šiurkštesnės tekstūros. Taip!

Nebijokite – naujas produktų parkas leidžia išlyginti plaukų odeles, o tai savo ruožtu suteikia norimus veidrodinius rezultatus. Čia yra geriausi eksperto pasirinkimai:

Kérastase Chroma Absolu

Kérastase neseniai išleido blizgesį (Chroma Absolu), kurio odelės išlyginimui naudojama pieno rūgštis.

Lamelinis vanduo

Galbūt labiausiai šurmuliuoja naujieji L'Oreal ir Garnier sluoksniniai vandenys. „L'Oreal 8 Second Wonder Water“, virusinė sensacija, „Amazon“ turi beveik 30 000 atsiliepimų. „Garnier's Glass Hair Water“ yra naujesnis blokas, tačiau jame naudojama ta pati plokščių technologija.

Dermatologė Maryanne Makredes Senna, kuri yra Harvardo medicinos mokyklos docentė ir Hair Academic Novatorinių tyrimų skyriaus vyriausioji tyrėja, paaiškina naują technologiją: veikliosios medžiagos, tokios kaip peptidai ir aminorūgštys, yra ant mažų lamelių. Pavaizduokite mažas mažas membranos daleles ir šios mažos dalelės įsiterpia tik į pažeistas plauko odelės dalis, todėl geriau įsiskverbia į plaukus ir pašalina nusidėvėjimo padarinius“, – sakė ji.

„Priešingai nei tradiciniai kondicionieriai, dengiantys visą plauko ašį, lamelių technologija mažiau apsunkina plaukus ar padaro juos riebius. Atkuriant pažeistą odelę, plaukai tampa lygesni, todėl žvilga."

Bond Repair Haircare

Tada yra produktai, kurie žada tikrą plaukų atstatymą. Šnekamojoje kalboje vadinama surišimą atkuriančia plaukų priežiūra (pagalvokite apie Olaplex Nr. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment arba K18 Leave In Molecular Repair Hair Mask).

„Gali būti, kad bent laikinai šios intervencijos gali atstatyti šiek tiek pažeistus plaukus“, – sakė dr. Senna, nors perspėjo, kad labai pažeisti plaukai vis tiek bus sudėtingi.

Shine Drops

Šukuosenų meistras Jonathanas Van Nessas, kurio linijoje siūlomi JVN maitinamieji blizgesio lašai, verčiau matytų blizgesį kaip tendenciją įvairiose tekstūrose. Nebereikia priklijuoti tiesių plaukų. „Sukurkite tendenciją savo“, – sakė jis.

Kategorija: