Prisimeni tiesius, itin blizgančius 90-ųjų plaukus? Jei pažvelgsite į „Instagram“ ar „TikTok“ (žr. Kim Kardashian arba @anissasojka), pamatysite, kad jie grįžta iš esmės. Šiandien ji vadinama „Stikliniais plaukais“, o naudojant naujus įrankius, produktus ir bendrą technologiją išvaizda yra daug blizgesnė nei prieš dvidešimt metų.

Jei norite turėti itin atspindinčią išvaizdą, dar vadinamą „skystais plaukais“, bet neturite glamonių komandos, čia yra keletas būdų, kaip tai pasiekti:

Kaip pasiekti stiklinius plaukus

Jei plaukai yra laikmečio atspindys, tai stikliniai plaukai, kuriems reikia daug priežiūros, yra madingi prieš sportines kelnes. Be to, epochoje po karantino žmonės mėgsta sugrįžti įmantrią prabangą.

„Pastaruosius metus stengiausi, kad ši išvaizda būtų įtraukta į visų puslapį, bet niekas nenorėjo to girdėti“, – pasakoja įžymybių stilistas Garrenas.

„Turėjome išgyventi tą purvinos išvaizdos fazę, kai viskas atrodė nuobodu ir purvina“, – aiškina „R+Co“ plaukų priežiūros įkūrėjas. „Dabar laikas jį apšviesti“. Taip!

Stikliniai plaukai yra apie jaunystę, tęsia jis. „Tai yra tokie plaukai, kuriuos nori liesti – kuriuos nori liesti tavo vyras, draugė, partneris“. Mums tai skamba gerai!

Tinkamas kirpimas ir spalva

Iš pirmo įspūdžio stiklinius plaukus reikia pasiekti tik paviršiais, sakė Manhattan It-girl koloristė Jenna Perry. (Ji atsakinga už nuostabią Kendall Jenner, Bella Hadid, Dua Lipa ir kitų spalvą). Plaukų spalva ir apšvietimas vaidina didelį vaidmenį, pažymėjo ji. Tamsesni plaukai ir mažiau sluoksniuotas kirpimas lengviau atspindi šviesą.Po to „tai tikrai priklauso nuo stiliaus ir gaminio“, – sakė ponia Perry.

Geriausi produktai

Siekiant stilių namuose, Perry mėgsta T3 AireBrush arba Dyson Airwrap, o paskui lygintuvą (Ghd gamina tuos, kurie greitai įkaista) ir priemonę nuo garbanos, pvz., ColorWow Dream Coat.
Redakcijos ir įžymybių plaukų stilistas Marki Shrekli taip pat rekomenduoja baigiamąjį kremą, kad sutramdytų slenkančius plaukus (Curlsmith ką tik išleido tokį), blizgesio purškiklį per vidurį ir galiukus (išbandykite „NatureLab“ „Perfect Shine“ dulksną) ir galbūt plaukus. aliejus tik ant galų (R+Co Bleu gamina Optical Illusion Smoothing Oil). „Nenaudočiau plaukų lako plaukams, nes jame esantis alkoholis išdžiovins plaukus ir pašalins blizgesį“, – sakė p. Shrekli. Gera žinoti!

Kategorija: