Kelly Clarkson skyrybos su buvusiu vyru Brandonu Blackstocku buvo baigtos ir praėjus beveik dvejiems metams po to, kai pora iš pradžių pateikė prašymą skirtis, 39 metų dainininkė tiksliai sužinojo, kiek ji bus skolinga susitarime. „Blackstock“ nepalengvino „American Idol“ alūno išsiskyrimo, o po kovos dėl nuosavybės ir globos teisių pagaliau buvo pasiektas susitarimas.

Shutterstock

Remiantis „The Blast“ gautais dokumentais, Clarkson sumokės Blackstock vienkartinį šiek tiek daugiau nei 1,3 mln. USD čekį, taip pat kiekvieną mėnesį mokės jai 45 601 USD už jų dviejų vaikų, Remingtono ir River, išlaikymą.Nors pinigine prasme tai yra didelis hitas, pora taip pat dalinsis savo dviejų vaikų globa, o vaikai gyvens su Clarkson jos namuose Kalifornijoje.

Nei Blackstock, nei Clarkson viešai nekalbėjo apie taikos sutartį, bet greičiausiai tai palengvins abiems. 2023 m. liepos mėn. Clarkson paprašė teismo paskelbti ją „teisiškai vieniša“, nes ji ir Blackstock „abu nusipelnė galimybės susikurti naują gyvenimą“.

Shutterstock

Vienas iš didžiausių nesutarimų jų išsiskyrimo metu buvo tai, kam priklausys jų Montanos ranča, ir nors turtas buvo įsigytas už Clarksono pinigus, Blackstockas ir toliau ten gyveno per visą skyrybų procesą, dirbdamas žemė.

Tačiau Blackstock mokėjo Clarkson 2000 USD per mėnesį, kad liktų jai vis dar teisėtai priklausančiame turte, o birželio mėnesį ji turėtų išsikelti iš patalpų. Dar vienas svarbus mokestis už skyrybas, Clarksonas taip pat turėtų sumokėti Blackstock kas mėnesį 115 000 USD čekį sutuoktinių išlaikymui iki 2024 m. sausio 31 d.

Kategorija: