Jennifer Garner visada bus ikona po to, kai pamatėme ją 13 metų 30 metų. Taip pat turime pasakyti, kad Jen nė dienos nepaseno nuo tada, kai buvo išleistas kultinis mėgstamiausias filmas 2004 m. Ir kai pamatėme Brunetė gražuolė pozuoja ant raudonojo kilimo per būsimo „Netflix“ filmo „The Adam Project“ premjerą Niujorke, mus labai sužavėjo jos seksuali juoda suknelė!

49 metų aktorė (rimtai, nepaseno!) atrodė nuostabiai su juoda suknele be rankovių iki grindų. Jen's Alexandre Vauthier suknelė buvo su apynasriu iškirpte, seksualiu, bet kukliu skeltuku ir figūrą priglundančio kirpimo, kuris išryškino itin tonizuotą Jennifer figūrą.Suknelę ji derino su dirželiais aukštakulniais, o makiažas buvo gaivus, o plaukai – paprasti. Mums patinka jos aptaki minimalistinė išvaizda – jos kūnas yra to žvaigždė! O Jennifer Garner seksuali, liekna LBD primena mums seksualią juodą suknelę, kurią Dakota Johnson vilkėjo ant raudonojo kilimo praėjusį rudenį. Puikūs protai, puikūs protai.

Splash News

Bet iš tikrųjų niekada nesuklysite su maža juoda suknele, o įžymybės pastaruoju metu vis dažniau kreipiasi į klasikinę suknelę. Praėjusį mėnesį Lady Gaga neseniai pasirodė Jimmy Kimmel Live! Holivude, Kalifornijoje, atrodo kaip Holivudo žavesio įkūnijimas su nuostabia prigludusia Christian Siriano juoda suknele su įspūdingomis rankovėmis.

Zoe Kravitz praėjusią savaitę pribloškė itin seksualia juoda iškirpta suknele Londono filmo „Betmenas“ premjerai. Ir mes vis dar atsigauname po Megan Fox požiūrio į LBD – jos vasario 9 d. IG įrašas, kai ji pademonstravo savo išpuoselėtas figūras su LABAI žemo kirpimo juodu „Mugler“ bodžiu, skirtą Jimmy Choo x Mugler Collaboration VIP vakarėliui Los Andžele, parodė VISKĄ.Esame čia dėl klasikinių LBD ir rizikingų perdavimų.

Kategorija: