Kanye Westas iš visų jėgų stengiasi įrodyti, kad atsikratė buvusios žmonos Kim Kardashian, o 44 metų reperis per pastaruosius keletą kartų buvo pastebėtas su nauja mergina Chaney Jones. savaites, užsiimdamas tam tikru tvariu PDA. Džounsas, kuris yra miręs Westo buvusiosios dainininkės skambutis, atrodo, kad mėgavosi savo laiku dėmesio centre su savo naująja gražuole reperi, kuri taip pat neseniai baigė reikalus su Julia Fox po dviejų mėnesių audringo romano.

Kai pora ruošėsi kartu sėsti į privatų lėktuvą į Majamį savaitgalio pabėgimui, Westas buvo nufotografuotas čiupo Jones už nugaros, kai ji skrydžiui siūbuoja aptemptus juodus odinius šortus.Kaip rašo „Page Six“, pora dar turi patvirtinti savo santykių statusą, tačiau jis tariamai vadina ją savo „mūza“, kurią ji, kaip pranešama, „myli“.

Nuo tada, kai „Instagram“ modelis atsidūrė dėmesio centre su savo naująja gražuole, buvo spėliojama, kad ji gali nudirbti veidą ir kūną, o šią savaitę ji pasiekė rekordą sakydama: „Tas pats veidas, ta pati nosis, lol. niekada neneigiau operacijos ir atsakiau į visų klausimus, taip, turėjau BBL, bet prieš operaciją visada buvau stora“, – „Instagram“ istorijoje, kuriai pasibaigė laikas.

Chaney Jones pakomentavo Ye Instagram įrašą:

„Mano meilė“ pic.twitter.com/ZqwOGMOqFd

- Jenn (@_xmarissabee) 2023 m. kovo 1 d.

Dabar ištrintoje nuotraukoje, kurią Westas socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo savo ir Jonesu apsipirkinėdami, 24 metų vaikinas su juodos širdies jaustukais pakomentavo „Mano meilė“ ir, atrodo, patvirtino jų užsimezgusią meilę. .Nors vaizdo Westo kanale nebėra, reperis dažnai publikavo ir trina nuotraukas socialinėje žiniasklaidoje ir atrodo, kad pora vis dar yra stipri.

Praėjusią savaitę Kim Kardashian buvo oficialiai paskelbta vieniša, o tai pažymėjo jos santuokos su Westu pabaigą, ir neaišku, ar naujieji „Donda 2“ reperio santykiai yra kerštas už nuolatinį Kardashian romaną su komiku Pete'u Davidsonu, ar tikri. susidomėjimas „Skim“ įkūrėjo panašumu.

Kategorija: